“Соціальний експеримент” у школі або хто кому неадекват

Мій друг є власником непоганого бізнесу, хоча нікому про це й не афішує (велосипеди, майки, рюкзачки, джинси – його асортимент). У школі, у якій вчиться його донька, група батьків вирішила поміняти в класі парти. До слова, вони були в нормальному стані, приблизно такі:
parta2Проте їм захотілося отримати нові. Після обговорень батьки розділилися на дві нерівні групи: тих, хто міг “здати кошти”, і семеро людей, які відмовилися (банально немає зайвих грошей). Їх поставили перед фактом, що їхні діти будуть сидіти за старими партами. Коли мій друг запропонував “скинутися” трохи більше і купити парти на всіх, то батьки покрутили пальцем біля скроні («чому ми повинні за когось платити, раз немає грошей – нехай сидять за старими партами»).
У результаті він узагалі відмовився скидатися. На його доводи, що це призведе до розколу класу на «бідних» і «багатих», його послали мало не відкритим текстом.
Настав день “Ч”. До класу завезли нові парти. Приблизно такі:parta1Чотири старі парти посунули в один кут, там утворилося типу “гетто” з учнів «жебраків». Мамашки сяяли. Коли мій друг запитав їх, чи не нагадує їм це історію про “платного” і “безкоштовного” пацієнта, отримав відповідь: «Нє, ну, а чьо !? Можемо собі дозволити!»
Таке тривало рівно один день. Наступного дня, коли всі прийшли в школу, виявили на місці старих парт нові. Приблизно такі:partaПлюс хороші дитячі стільці.
Так от. Зараз ці “яжмами” бігають й істерять, що це дискримінація, що їхніх дітей принижують і що все має бути однаково. Друг дивиться на них і рже.
На запитання одного з татусів «Нахрена ти це зробив?», він відповів: «Уважай, що це був соціальний експеримент. Й узагалі, ви ж самі хотіли, щоб в однієї частини дітей парти були кращими, ніж у інших, ось і вийшло по-вашому!»

Джерело

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *