Що таке коучинг і в чому секрет його ефективності

Коучинг – це не звичайне консультування чи тренінг. Так, цей метод багато взяв з психологічного консультування та запозичив елементи тренінгу, але він має свої відмінні риси, виражені в цій техніці.
coach_what_is
Насамперед розберемося, що закладено в поняття коучингу. З англійської слово «coach» перекладається як «тренувати», «наставляти», «надихати». Чому саме таку назву отримав метод? Справа в тому, що його витоки йдуть від спорту. А методологічні принципи і техніки були запозичені з організаційної, позитивної, когнітивної психології.
Коучинг – це метод, який поєднує принципи консультування та тренінгу, але не в класичному вигляді. Відмінність у тому, що в коучингу основне місце належить не повчанням, а мотивуванню клієнта до змін.
Професійний коуч (тренер у коучингу) ніколи не буде давати жодних жорстких рекомендацій. Він разом зі своїм клієнтом шукає відповіді на запитання, які постають у процесі консультування. Саме тому головний інструмент коуча – це мистецтво ставити запитання, щоб поступово підвести клієнта до правильного вибоду. В процесі своєрідного інтерв’ю він допомагає людині розкрити свій потенціал і максимально розвинути його. В коучингу визнається, що ніхто не знає так про особисті проблеми, як сама людина, тому саме вона повинна відшукати правильне рішення. А коуч у цьому процесі виконує роль провідника. Зараз навчитися коучингу можна в спеціальних інститутах професійного коучингу.
У коучингу вся робота побудована на чотирьох етапах, кожен з яких потрібно пройти для досягнення стійкого результату:
• Постановка мети
• Перевірка на те, чи є поставлена реальна мета
• Розробка плану реалізації мети, в який слід включити шлях її досягнення
• Безпосередньо реалізація мети – етап волі.coach-LifeКоучинг – це система взаємодії, спрямована на швидке досягнення позитивних результатів. У режимі «тут і зараз» коуч спільно з клієнтом шукає шляхи досягнення чітко поставленої мети, наприклад, у сфері роботи, особистого життя або саморозвитку. Але, на жаль, коучинг не зможе допомогти людині, яка не хоче змін. Це виражається в тому, що вона бажає отримати результат, але при цьому не готова до жодних дій, шукаючи виправдання своєї пасивності.
Коучинг дозволяє швидко отримати потрібний результат і стати більш ефективним
Ключові поняття коучингу
Клієнт. Клієнтом може бути як індивідуальна особа, так і організація. Тобто, це людина, що користується послугами коуча й очікує позитивних результатів (Британські тренери ще називають клієнта гравцем).
Сесія – процес бесіди коуча з клієнтом, що відбувається за чітко вибудуваною структурою.
Формат коучингу – це, безпосередньо, взаємодія або засіб взаємодії тренера і клієнта.
До речі, у коучингу для ефективного розслаблення, що сприяє відкритості свідомості до пошуку правильних рішень і позитивних змін, можуть використовуватися елементи йоги, дихальні вправи і навіть НЛП (нейро-лінгвістичне програмування).
Хто є засновником методуCoachingКоучинг з’явився завдяки Тімоті Голвею. У своїй книзі «Внутрішня гра в теніс», виданій у 1974 р., він сформулював концепцію цього методу. Основна ідея полягає в тому, що головний суперник спортсмена – це не інша людина чи обставини. Перешкодою на шляху до досягнення мети стає так званий «супернник у голові». Саме він заважає реалізації цілей. Коуч постає наставником, який, однак, нічого не нав’язує своєму клієнтові. Він вчить гравця самостійно шукати шляхи досягнення поставлених цілей шляхом подолання внутрішніх перешкод. Коли людина цього навчиться, їй більше не потрібен буде тренер.
У 1992 році Джон Уїтмор продовжив розвивати ідеї коучингу, застосувавши їх до менеджменту і бізнесу. Свої роздуми він втілив у книзі «Коучинг високої ефективності».
Тут варто згадати і Томаса Дж. Леонарда, який заснував Університет коучів і ще низку організацій, де об’єднують і навчають тренерів, які практикують метод коучингу.
Види коучингу
Найпопулярніші види коучингу
Нині відомі різні види коучингу, які розроблялися в міру розвитку цього методу, виходячи з необхідності адаптації його до певних умов або сфери застосування. Його можна класифікувати за кількома параметрами:
За кількістю учасників:
– Індивідуальний коучинг.
couching– Груповий (або корпоративний).
За сферою застосування:
– Бізнес-коучинг. Його призначення – відшукати ефективні шляхи реалізації цілей компанії. Коуч обов’язково повинен працювати як з керівниками організації, так і з групами співробітників.
– Кар’єрний коучинг. Його мета може полягати в супроводженні клієнта в пошуку ним роботи, в оцінюванні професійних можливостей і компетенцій, у виборі найбільш дієвого шляху розвитку тощо.
– Лайф-коучинг. Передбачає індивідуальну роботу з клієнтом. Людина може звернутися до коуч-тренера з різними проблемами: в роботі, особистих взаєминах, самооцінці, здоров’я. Разом з коучем клієнт шукає шляхи позитивних зрушень у проблемних аспектах життя.
Сучасні технології розкривають широкі можливості як для клієнта, так і для самого тренера. Якщо раніше був доступний тільки очний формат коучингу (особиста зустріч), то тепер успішно впроваджується і заочний формат. Наприклад, популярним стає телефонний коучинг й інтернет-коучинг з використанням соціальних мереж, програм.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *