Меріл Стріп: сходинки до слави

LONDON, ENGLAND - JANUARY 07: Meryl Streep attends the gala screening of "Into The Woods" at The Curzon Mayfair on January 7, 2015 in London, England. (Photo by Anthony Harvey/Getty Images)

Вона майже 40 років живе зі своїм єдиним чоловіком, народила і виховала чотирьох дітей, не зробила жодної пластичної операції і ніколи не користувалася чорним піаром. Цікаві факти про найвеличнішу актрисі сучасності.
Батьки пророкували їй музичну кар’єру
Вона народилася у звичайній родині: тато служив у фармацевтичній компанії, мама була художником-оформлювачем. У дівчинки рано виявився талант до співу – і батьки віддали її займатися вокалом. Вони передбачали, що їх дочка стане оперною співачкою.
Справжнє ім’я – Мері Луїз
Вона терпіти не могла своє довге ім’я, тому від другої частини залишила лише першу букву – в результаті вийшло Меріл.
У школі вважала себе гидким каченям
“У мене було темне волосся, я носила окуляри і скоби на зубах” – згадує голлівудська зірка. Але потім Меріл перефарбувалася в блондинку, змінила окуляри на лінзи, зняла брекети – і перетворилася на прекрасного лебедя, стала черлідером і навіть королевою шкільного балу.Має престижні дипломи і високий рівень інтелекту
Була гордістю престижного коледжу Вассара, де вивчала англійську літературу і драматичне мистецтво. (До речі, цей заклад колись закінчили Жаклін Кеннеді і Джейн Фонда).
Пізніше продовжила навчання в драматичній школі Єльського університету. При цьому грала в театрі! Саме там дізналася, що таке заздрість. Однокурсниці так заздрили її таланту й успішності, що дівчина навіть звернулася до психотерапевта. На щастя, тривав такий пресинг недовго.Перше фатальне кохання
На почаику своєї кар’єри Меріл закохалася! Артист Джон Казале був на 13 років старшим за неї, мав дружину і не дуже вдалу кар’єру. Але Меріл було все одно – вона любила.
Вони жили в невеликій квартирці Джона, вечорами читали книги, пили вино й обговорювали постановки в компанії друзів-акторів. Але щастя було недовгим – у Джона виявили рак.
Тоді Меріл дала собі слово, що до останнього буде з коханим. Він часто проганяв її, плакав, просив вибачення, лаявся. Казале розумів, що залишилося йому недовго. Він не хотів псувати життя подрузі, але не міг без неї.А слава починає артистки Стріп набирала обертів. Коли в Лос-Анджелесі проходила церемонія вручення нагород “Еммі” дівчина доглядала за коханим у госпіталі. Її нагородили заочно, а через кілька днів Джона не стало …
Потім з’явилася дружина Казале і вигнала Меріл із квартири. З’ясувалося, що житло належало дружині Джона, вона навіть не дозволила Меріл узяти на пам’ять його книги …
Вона майже 40 років живе зі своїм єдиним чоловіком
Вона залишилася одна в Нью-Йорку – з розбитим серцем, без постійного заробітку, без будинку. І тоді її брат познайомив Меріл зі своїм другом – скульптором Доном Гамером, який запропонував їй свою порожню майстерню, де Стріп могла тимчасово пожити.Вона поговорила з Доном, відмітила його привабливість. Потім він зайшов випити чаю і починити проводку в своїй майстерні. Потім приніс їжу і вино – для вечері. А потім залишився … Той нещасливий 1978 рік, коли вона поховала Джона, несподівано став надто щасливим. Меріл зустріла свого майбутнього чоловіка Дона.
Весілля у них не було. Точніше – вони справили гучну вечірку лише через рік, коли Стріп була вже при надії. Разом вони уже майже 40 років.Меріл Стріп – багатодітна мама
Вона народила і виховала чотирьох дітей. Син Генрі Вулф Гаммер став музикантом, дочки Мері Уіллі (Мемі) і Грейс Джейн успішно знімаються в кіно, остання дівчинка Луїза поки не визначилася.
“Удома я ніяка не зірка. Я вдома прачка, кухарка, шофер, дружина і мама. А зірки – це для Голлівуду”, – говорить Меріл. І ще вона часто зізнається, що по натурі – дуже сімейна людина. І навіть вимовляє крамольні речі: мовляв, без акторства змогла б прожити, а ось без сім’ї – точно ні.Про її романи з відомими акторами ходять легенди!
Вона обожнює Джека Ніколсона і вважає його своїм ідеальним партнером. Він же каже, що у Меріл є таємниця – її загадкова посмішка, як у знаменитої Мони Лізи.А ось з Джеремі Айронсом у неї непрості відносини. Після виходу на екрани мелодрами “Коханки французького лейтенанта” пішли чутки про “зв’язок” між Меріл і Джеремі. Насправді нічого не було. Згодом з’ясувалося, що Айронс мстився артистці за її холодність поза знімальним майданчиком.
До слова, після мелодрами “Мости округу Медісон” стали шепотітися про відносини Меріл і Клінта Іствуда – наскільки він і вона були переконливими в кадрі.
Є палкою противницею пластичних операцій
Вона – чи не єдина у Голлівуді, хто виступає проти “покращення свого обличчя” за допомогою пластики. І до втручання Меріл ніколи не вдавалася. “Зробити пластику для актора – все одно що грати у вуалі: не буде видно обличчя. Позбавлятися одного з основних інструментів роботи щонайменше непрофесійно”, – говорить вона. Меріл рекордсменка за кількістю номінацій на “Оскар” за акторську роботу
У геніальної Стріп три статуетки “Оскара”, а також 19 номінацій на цю премію! Це абсолютний рекорд, більшого числа номінацій на цю найпрестижнішу премію немає ні у кого з колег. Інших нагород – хоч греблю гати!
До слова, Меріл якось зізналася, що свого першого “позолоченого дядечка” випадково забула в туалеті … Потім повернулася і забрала його.

Попереду у Меріл – ще багато яскравих і прекрасних ролей. Але вона вже стала найвеличнішою актрисою нашого часу. Тієї, у якої зараз немає конкурентів …

Джерело

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *