ФЕСТИВАЛЬ СЕКСУ: виявляється є й такий

Щороку в пустелі Блек-Рок (штат Невада, США) проводиться фестиваль Burning Man (буквально – «палаючий людина»), основною ідеєю якого організатори називають принципи нічим не обмеженого, радикального самовираження.

or2 На території встановлюють витвори сучасного мистецтва, часто найнесподіваніших і нестандартних форм, багато з яких згодом спалюють.
Зазвичай фестиваль закінчується спаленням величезної статуї людини. Однак у деяких специфічних його «секціях» відриваються набагато інтенсивніше і вражаюче.

The couple behind the Orgy Dome at Burning Man Festival

Для тих учасників, яким не вдалося задовольнити свою спрагу розваг ні сучасним мистецтвом, ні вечірками, на фестивалі є дещо цікавіше – так званий Orgy Dome (дослівно – «Купол оргій»).or4 Вхід у цей тент із кондиціонерами дозволений людям будь-якої сексуальної орієнтації – кожен може взяти участь у цих заходах, які відбуваються усередині.or4-1 «Це безпечне вільний простір, де дорослі пари можуть влаштовувати ігри і кохати одне одного», – пояснили представники організації And Then There’s Only Love, яка й встановила Orgy Dome на фестивалі.
Сам тент оснащений усім необхідним: тут є масажні столи, матраци з чистими простирадлами, лубриканти, презервативи і зручні диванчики (Минулоріч Orgy Dome відвідали понад 9000 осіб).or5На вході в тент відвідувачів зустрічає співробітник, який має переконатися в тому, що вони прийшли з партнером. «Усередині ви не побачите оргій із 10 чи 15 тіл, що звиваються в екстазі, як ви могли припустити. Зазвичай люди займаються сексом удвох, але часто можна побачитити і тих, хто полюбляє груповий секс. До того ж зазвичай люди тримаються ближче до свого партнера, але часто траплються пари, які обмінюються партнерами», – розповів один з учасників.or6 «Купол оргій дуже полюбляють вуайєристи та інші “збоченці”. Однак якщо хтось вам заважає своєю нав’язливою увагою, досить йому сказати про це, і все припиниться. Втім, співробітники теж завжди готові прийти на допомогу, якщо раптом щось піде не так», – поділився досвідом інший учасник фестивалю.
«У “Куполі оргій” ми з моїм чоловіком, Люком, уперше спробували груповий секс. Там можна зустріти людей будь-якого віку, статури і національності. Там приглушене світло, грає розслаблююча музика. Мої плечі і голову хтось ніжно масажував, ми обіймалися вшістьох, а потім вирушили в окрему кімнатку, де стояв матрац. Там і почалося найцікавіше. Я була з одним хлопцем, чию дружину в цей момент “опрацьовував” Люк. Усе було дуже круто. Ми з моїм чоловіком дивилися один одному в очі поглядом, в якому наче читалося: “Боже, як тут класно!” Все тривало близько години. Для нас цей досвід став відмінним каталізатором для поновлення затихлих відносин», – розповіла 28-річна Джоселін із Портленда (США).or8

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *