Прийшов Спас, готуй рукавиці про запас

В українській традиції свято Спаса є тією відправною точкою, яка говорить про його завершення. Проте за церковним календарем є три Спаси, які прийнято святкувати в Україні. Кожен із цих днів має свої особливості. Ось зокрема старовинні обрядові традиції, яких дотримувалися наші предки.
Свято Маковея (14 серпня)
Медовий або Спас на воді, перейшов у спадок від візантійців. Це свято вперше почали відзначати не раніше XI ст. на честь винесення частини хреста, на якому було розп’ято Спасителя, з імператорського палацу до храму Святої Софії.
Назву “Маковей” цей день отримав значно пізніше, оскільки на цю дату припадає і вшанування семи Великомучеників Маковеїв.
spas_1 Українці у цей день освячують букети з польових і лісових квітів (чорнобривці, календулу, барвінок, айстри, м’яту, чебрець, соняшники тощо), а також голівки маків. Квіти і трави завжди сплітали окремим букетом, який складали залежно від потреб родини: м’ята оберігає від напастей і приносить щастя; соняшник відіграє роль сонця, що освітлює і зігріває дім; дикий мак або мак-видюк розсіює темряву. Такий оберіг перев’язують червоною стрічкою, а окремо робили букетик із макових головок.
Після освячення мак зберігали біля образів до весни, а потім розсіювали по городу для врожаю. Сушені квіти вплітали дівчатам у коси на Благовіщення.spas_2 Традиційно на Маковея готували пісний борщ із грибами і коржиками або «ломанцями». Перед вживанням їжі вранці обов’язково випивали води, оскільки на Перший Спас вона вважалася святою.
Яблучний Спас (19 серпня)
Другий, або Яблучний Спас перегукується з язичницьким святом настання осені. До цього дня слов’янам було заборонено їсти яблука і готувати з них що-небудь. Після 19 серпня наставало похолодання і плоди вважалися готовими для збору. За традицією, християнське свято Преображення Господнього отримало свою другу назву.
Чому ж така дивна традиція? З чим пов’язана заборона їсти яблука?
Існувало повір’я, що в світі мертвих ростуть дивовижні яблуні із золотими та срібними плодами. Якщо ж хтось із дорослих не втримався і з’їв соковитий плід, йому випадало сорок днів для спокути своєї провини.spas_Яблучний спас – третій літній день, коли прийнято поминати померлих (перші два – Страсний Четвер і Зелені свята). Щоб запобігти потраплянню душ небіжчиків і всякого зла в будинок до церкви знову несли святити квіти і мак, яким згодом обсипали себе і будинок. Крім цього з останніх колосків із поля, що залишалися після жнив, сплітали Спасову Бороду – вінок, і несли його разом із квітами і яблуками до церкви.
Обрядовими стравами у цей день вважаються печені яблука, пироги з яблуками, узвар і компот.
На Другий Спас наступали перші заморозки. За прикметою, якщо день ясний – зима буде лютою і сніжною, а осінь сухою. Якщо був дощ – осінь буде мокрою, а зима теплою.
Хлібний Спас (29 серпня)
Хлібний, або горіховий Спас, як і другий Спас, вважається не лише християнським святом. Християни ж його також знають як свято Успіння Пресвятої Богородиці.
За переказами месопотамський цар важко захворів на проказу. Дізнавшись про вміння Ісуса зціляти, послав він свого художника, щоб той написав портрет Спасителя, щоб образ його вилікував царя. Але у майстра нічого не вийшло. Ісус тоді узяв чисте полотнище і витер ним обличчя. На полотні був втілений його нерукотворний образ, який зцілив царя. На жаль, реліквію було викрадено в 1204 році під час хресного ходу, і сліди її загубилися.
В Україні в цей день починали збір горіхів, які вже вважалися достиглими. До того ж пекли перший хліб нового врожаю. А після жнив проводили ярмарки, на яких необхідно було традиційно запастися полотном, тому цей день ще називали полотняним Спасом.
На святковий стіл виставляли м’ясні та рибні страви, горіхи, яблука та мед. Вода в річках і в колодязях, як і на перший Спас, вважалася освяченою. А 29 серпня слов’яни відзначали настання осені: ходили по домівках, співали колядки, а в церквах святили яблука, мед і горіхи.spas_4

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *