Острів Мескальтітан, Мексика

Мексиканське поселення Мескальтітан-де-Урібе знаходиться на невеликому однойменному острівці, розташованому в штаті Наяріт, округу Сантьяго-Іскуінтла, неподалік від тихоокеанського узбережжя. Його назва перекладається як «буяє мескалем» — мексиканським алкогольним напоєм, які готуються з ферментованого соку блакитної агави.

meskaltitan-02 Кругле, діаметром у чотириста метрів, схоже на сонце, селище нараховує вісімсот постійних жителів. Згідно з легендою, Мескальтітан був «колискою» ацтеків, звідки вони висунулися в пошуках іншого, більш комфортного місця проживання, яким став Теночтітлан, тобто сучасний Мехіко. Науково це ніяк не підтверджено.

meskaltitan-03Сьогодні Мескальтітан — це крихітне, самобутнє містечко, що поселилося посеред мангрових заростей і численних каналів. Туристична інфраструктура в ньому абсолютно не розвинена. Місцеві жителі вважають за краще займатися традиційним промислом з ловлі креветок, і приїжджими зовсім не цікавляться.

meskaltitan-02 (1)Щороку, в останніх числах червня, в Мескальтітане проводиться екзотичний карнавал, під час якого аборигени, як і їхні древні предки, одягаються в шкури ягуарів і причіплюють до свого волосся яскраве пір’я.meskaltitan-05

Важливою подією в селищі є відкриття сезону ловлі креветок, що протікає під знаком Великої корабельної регати. Судна, що беруть у ній участь, містять апостольські зображення. У період дощів, який припадає на кінець літа — початок осені, Мескальтітан перетворюється на Венецію: його вулиці заповнюються водою, жителі пересуваються по ним на човнах.meskaltitan-07

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *