Як АЗС-ники роздягнули дівчат за кермом

Самарська АЗС повторила PR-трюк із безкоштовним бензином для дівчат у бікіні за кермом, яякий раніше проводила  українська компанія.
AZS1

AZS3 22 липня самарська АЗС «Олві» влаштувала промо-акцію, запропонувавши отримати повний бак бензину дівчатам, які приїдуть за ним у бікіні і туфлях на високих підборах. Про це написав у своєму «Живому журналі» місцевий блогер Олександр Жоголєв.AZS4

AZS5

AZS6Для того, щоб отримати повний бак бензину, дівчата повинні були приїхати в бікіні, самостійно, без допомоги чоловіків чи бойфрендів вставити в бак заправний пістолет, а потім підійти до каси, назвати марку бензину, номер колонки і сказати: «До повного!».
Чоловіки теж могли взяти участь в акції й отримати безкоштовний бензин на таких самих умовах. Але таких не виявилося.AZS7

AZS8Скільки саме літрів бензину за три години акції роздали дівчатам у бікіні, на автозаправці не уточнили. Але черга за “шаровим” бензином вишикувалася завдовжки майже в квартал.
28 вересня 2015 року схожу акцію провела мережу АЗС в Україні. Всі, хто був згоден роздягнутися і сфотографуватися на новій заправці в Києві, отримували в подарунок 60 літрів бензину.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *