Четверо українців увійшли до сотні юних науковців світу

Четверо українських школярів увійшли в сотню найкращих юних вчених світу за результатами конкурсу від наукового Google.
Про це повідомляється на сайті конкурсу.
Перший етап конкурсу вже завершився. За його підсумками 17-річний українець Микита Гордієнко увійшов у ТОП, представивши проект «Am_I_Fatigued: як розпізнати накопичену втому і запобігти непоправному». Микита пропонує новий метод відстеження накопиченої втоми, який може використовуватися в повсякденному житті для її оцінювання, отримання порад і консультацій.
15-річний Антон Тихоненко запропонував проект створення функціонального протеза руки для пацієнтів з ектродактилів. На думку школяра, цей протез допоможе людям з дефектами пальців, що заважають незалежно рухати ними.
Данило Кузнецов, 15 років, представив на конкурс дослідження геліосинхронніх орбіт у тераформуванні планет з використанням доступних у космосі речовин.
А 13-річна Поліна Хадєєва виконала проект «Фотометричне дослідження астероїда 2012 LC1″. За словами Поліни, дослідження допоможе встановити період обертання астероїда і його приблизну форму і розмір.
11 серпня будуть визначені імена 16 фіналістів конкурсу. Переможець отримає головний приз – грант на навчання в США в розмірі 50 000 дол. США. У конкурсі Google можуть брати участь студенти та школярі 13-18 років.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *