Гора Рорайма – «небесний острів», Венесуела

Гора Рорайма, яку ще називають «небесним островом», знаходиться на стику Венесуели, Бразилії та Гайани.
Вершина гори площею 31 кв. км вражає своїми розмірами. Рорайма є одним із найдавніших геологічних утворень на Землі, оскільки складається переважно з кварцового пісковика, вік якого близько 1 млрд років!

Roraima1Індіанці вірять, що ця гора – скам’янілий залишок ствола величезного дерева, що народив усі фрукти та овочі нашої планети. За легендами дерево впало від сокири Макунайма, негативного героя індіанських сказань.
RoraimaЦю гору ще називають «матір’ю всіх річок», адже на її вершині беруть початок Оріноко, Ессеквібо й Амазонка. Річки спускаються з «небесного острова» вниз по стрімких схилах десятками найкрасивіших водоспадів. Вважається, що на плоскій вершині жили боги, тому столові гори називають ще словом «тепуї», що означає «будинок богів». Індіанці вірили, що саме туди відлітають душі померлих. Тому до приходу європейців на Рорайму ніхто не піднімався, боячись розгнівати сплячих предків і могутніх божеств.Roraima-Навіть у наші дні знаходяться корінні індіанці, які вірять у богів священної гори, що нагороджують осяянням людей, які ще їм ще поклоняються. До слова, саме Рорайма надихнула Артура Конан Дойля на написання легендарного роману «Загублений світ». Roraima3Плоска гора інколи нагадує корабель, що розсікає небеса у вічній подорожі до долини мрій, мрій і бажань. Варто піднятися на вершину і буря емоцій захлесне вас. Побачене неможливо забути і відгомони блаженної ейфорії будуть розбурхувати вашу кров навіть через роки. Мабуть це і є частинка дару богів, оспівуваних в давніх переказах? Гора Рорайма в Южной Америке

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *