Чому і в якому віці зазвичай повніють чоловіки та жінки?

Жінки повніють після 35, а чоловіки – після 40 років.
Причина набору ваги в низці чинників. Сюди входять і харчування, і зручні відносини з партнером і велика кількість робочих годин. Отже, для жінок небезпечний вік 35-40 років (у 38 років ризик максимально збільшений). А ось чоловіки повніють у 40-45 років. Притому 44 роки – найнебезпечніший вік (у цей момент зазвичай настає пік кар’єри, і спортом уже ніколи займатися).
Такі висновки були зроблені за результатами опитування 1000 осіб, пише neboley.com.ua.
Виявилося, для жінок материнство – один з основних факторів, що сприяють набору ваги (актуально для 34%). Плюс, вони часто вечеряють двічі у день (раз із дітьми й удруге – пізніше з чоловіком). 32% жінок набрали вагу після заміжжя і взагалі встановлення довготривалих відносин. Для 22% чоловіків негативним фактором, навпаки, було розлучення. Самотні чоловіки частіше випивають і їдять поза домом. Але найпотужніший фактор ризику – робота (36% були занадто зайняті кар’єрою). Це максимально стресовий момент у житті.
Значну роль у наборі ваги відіграє стресовий гормон кортизол. Через нього розвивається тяга до шкідливих продуктів, і з’являється бажання їсти частіше. В принципі, набір ваги з віком – нормальне явище. Зазвичай це відбувається з 30 років. І вже до 40 років жінці дуже важко зберігати фігуру. Багато хто не знає, що в міру дорослішання організму потрібно все менше калорій, просто щоб підтримати вагу. Загалом слід зменшити споживання калорій у середньому віці на 200 калорій у день.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *