Ностальгуючи за Євро-2016: П’ятірка найкращих матчів чемпіонату за версією УЄФА

На думку експертів футбольної організації, кращим протистоянням у Франції стала гра Угорщини та Португалії.
Експерти Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА) визначили п’ятірку найкращих матчів чемпіонату Європи з футболу, що завершився кілька днів тому у Франції, повідомляє офіційний сайт УЄФА.
Перше місце в цьому своєрідному хіт-параді посів матч групового етапу Угорщина — Португалія, який завершився внічию 3:3. У цьому матчі було все: фактор шоку, гра на зустрічних курсах і чудові голи. Золтан Геро першим вразив ворота ударом з льоту. Ще до перерви Нані відновив рівновагу. На початку другого тайму Болаж Джуджак вдруге вивів угорців уперед. Далі було слово за Кріштіану Роналду, який став першим в історії футболістом, який забивав у фінальних стадіях чотирьох Євро. Невтомний Джуджак зробив рахунок 3:2, і знову на допомогу португальцям прийшов Роналду, який вирвав важливу нічию. Завдяки заробленим очком збірна Португалії разом з угорцями пробилася в 1/8 фіналу. Решта — вже історія.

Друге місце віддано протистоянню Італія — Іспанія (2:0), у якому переможці київського фіналу Євро-2012 склали з себе повноваження чинних чемпіонів Європи.

На третьому місці опинився сенсаційний матч плей-оф Уельс — Бельгія (3:1).

Замкнули п’ятірку кращих ігри Німеччина — Італія (1:1, 6:5 по пенальті)

і Франція — Ісландія (5:2).

Нагадаємо, що турнір проходив з 10 червня по 10 липня в 10 містах Франції. Турнір закінчився дещо несподіваною перемогою збірної Португалії над командою Франції з рахунком 1:0.