У Бельгії пиво у бари постачатимуть… пивопроводом

Солодкий сон любителя пива: У Бельгії будують унікальний пивопровід
Пивопровід прямо під готичними вулицями Брюгге – солодкий сон любителя пива стає реальністю.
beer-pipe-6 Директор найстарішого пивоварного заводу в Брюгге De Halve Maan Ксав’є Ваннесте заявив про початок будівництва трикілометрового пивовопроду, який з’єднає пивоварню з цехами по розливу пива.
На заводі De Halve Maan пиво варять із використанням котлів відкритого типу за технологією, яка не змінювалася вже багато років. З пивоварні пиво розвозять у бочках і кегах до найближчих барів – так триває вже багато років і жителі Брюгге не збиралися змінювати традицій.
Однак, перспективи виходу на нові ринки і сучасні технології змусили пивоварів побудувати новий цех з розливу пива у пляшки. З’єднувати цеху буде труба, прокладена через історичну частину міста Брюгге.belgium-55Будівництвом пивопроводу зайнялися фахівці з нафтогазової галузі. Для проекту використовувалося комп’ютерне моделювання, також була передбачена можливість підключення до пивопроводу барів, що знаходяться поруч із трубою. Якщо все піде за планом, уже до кінця літа по трубопроводу полине потік пива зі швидкістю 12 тис. пляшок на годину.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *