Водоспад Кінський хвіст, Каліфорнія, США

Чергове диво природи – красивий і водночас лякаючий водоспад, знаходиться в Національному Парку Каліфорнії (США) – Йосеміті. Називається він Horsetail Fall (Кінський Хвіст).

vodopad-loshadinyj-xvost-8

Всього лише кілька днів у лютому можна своїми очима побачити рідкісне явище – відображення променів західного сонця в падаючому потоці водоспаду, яка зривається з висоти в 650 метрів. Здається, що казковий потік лави падає вниз. Водоспад стає вогненно-помаранчевим. Знаходиться цей водоспад на східному схилі гори Ель Капітан.

vodopad-loshadinyj-xvost-9

vodopad-loshadinyj-xvost-2Фотограф Майкл Фрай, який неймовірно любить знімати цей розкішний водоспад, зазначає, що найкращим моментом для спостереження за кінських хвостом є середина лютого, коли на небозводі немає хмар. Коли погода ясна, на заході сонця потік води перетворюється на «вогняну лаву». Цей оптичний ефект триває кілька хвилин, але залишає незабутні враження.
Йосеміті розташувався в центрі гірського хребта Сьєрра-Невада, що в Каліфорнії. Від Сан-Франциско до нього їхати приблизно 3 години. Всюди парк оточений дикими лісами, що надає йому ауру таємного розташування.
vodopad-loshadinyj-xvost-1

vodopad-loshadinyj-xvost-7

vodopad-loshadinyj-xvost-4

Спеціально для того, щоб побачити це диво і відобразити його в національному парку збираються тисячі мандрівників, фотографів і просто цікавих туристів. Варто зауважити, що в інший час Кінський хвіст – це зовсім маленький водоспад, який нічим не примітний, проте кілька теплих днів у році, роблять його одним із найбільш знаменитих на планеті.vodopad-loshadinyj-xvost-5

vodopad-loshadinyj-xvost-6

vodopad-loshadinyj-xvost-

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *