Небезпечна Австралія: орел ледь не поніс у небо 6-річного хлопчика

В Австралії величезний орел спробував потягти малолітню дитину, прийнявши її за дрібну тварину. Інцидент стався в природному парку Alice Springs Desert Park, де проходила виставка хижих птахів. Дитина отримала невеликі поранення і не на жарт перелякалася.
Як розповіли очевидці, клинохвостий орел пролетів над юрбою і спробував учепитися в дитину. Хлопчик заплакав, а його мати була просто в шоці від того, що трапилося. Учасники виставки швидко згорнули своє шоу за участю птаха.
За NT News, хлопчик у віці шести або семи років був одягнений в зелену толстовку з капюшоном, насунутим на голову. Ймовірно, через цей “камуфляж” птах не визнав у ньому людини і прийняв за здобич.orel_AustraliaМомент, коли орел намагається схопити дитину, зафіксував один із відвідувачів шоу. Він опублікував фото в Instagram, пояснивши, що птах мав приземлитися на сідало, щоб відвідувачі могли його сфотографувати. Замість цього він чомусь накинувся на хлопчика.
Дитині надали першу допомогу на місці.
Клиноховстий орел – великий хижий птах родини яструбових. Довжина його тіла може досягати метра, а максимальний розмах крил – 2,3 м. Вага такого птаха може досягати 5-ти кг.
Раніше повідомлялося про такий інцидент у Канаді. В Інтернеті навіть з’явилося відео, як гігантський беркут хапає маленьку дитину і тягне за собою. Втім, згодом з’ясувалося, що це комп’ютерна графіка, хоч і дуже переконлива. orel_Kanada

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *