Чому “весілля без гостей” у Китаї розчулило весь світ?

Ніякий ураган не може перешкодити справжньому коханню. Молода пара з Китаю потрапила в доволі таки незручну ситуацію, коли до них на весілля майже ніхто не прийшов із 300 запрошених осіб.
Це сталося на минулих вихідних, коли в кількох областях Китаю пронісся один із найпотужніших ураганів за останні роки. Тому багато людей вирішили дотриматися застережень і залишитися вдома заради безпеки.
Але це не зупинило наречену Чжоу Тянь, яка все одно вирішила піти під вінець зі своїм обранцем. Як вона і передбачала, у великому прикрашеному залі майже нікого не було, тільки наречений чекав на неї біля вівтаря. З 300 запрошених гостей приїхали лише 10 найближчих родичів.vesillia2Обмінюючись весільними клятвами, Чжоу сказала: «Немає гостей – але це нічого, нікому мене підтримати – нічого, немає феєрверків – теж нічого. Мені потрібен тільки ти, і неважливо, навіть якби ти прийшов сюди промоклий з ніг до голови. Що б не трапилося, я вийду за тебе».vesillia3Ці слова дуже зворушили тих небагатьох осіб, які були у залі, так що вони навіть вирішили поділитися цією історією в мережі.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *