Історія: як одна жінка врятувала сім’ю від розлучення

Їду в Аероекспресі, а переді мною бурхливо з’ясовує стосунки одна молода сімейна пара. Сварка за всіма правилами: швиряння телефоном (у чоловіка), і виривання сумок (жінкою), і легка шарпанина (обопільна), і викрикування на весь вагон: «Дурень … козел … пішов ти … Піду від тебе і сина заберу …» (жінка), і сльози (жіночі), і похмуре мовчання (чоловіче).
Загалом, звичайна сцена, середньостатистичної сім’ї після тривалої відпустки між втомленими один від одного людьми, одна з яких в екзистенційній ПМС-ній кризі.
Я в цей час розмовляла по телефону і співрозмовник, який чує всі ці крики, запитує, що там відбувається.
А я йому й відповідаю голосно, що “ось буквально на моїх очах стає на одного вільного чоловіка більше, уявляєш … ось буквально 5 хвилин і все, ну і плюс місяці 2 місяці на розлучення … і я тут така перша в черзі, ага … ні, не знаю про їх майно … так, дитина є, одна … так, але це не страшно, це всього 25% аліментів від з/п … так, так … симпатичний, подобається …
Парочка притихла і витріщилась на мене. Я все це говорила і посміхалася чоловікові. А чоловік посміхався мені у відповідь і, коли пересів від своєї дружини на інший ряд, то ще пару раз повертався в мою сторону і ми ще посміхалися один одному. Його дружина ще трохи поплакала, встала, презирливо на мене зиркнула і пересіла до свого чоловіка, де щось йому почала ніжно воркувати і цілувати в шию. Коли вони виходили з вагона, вона міцно його тримала під руку і пару раз зло на мене подивилася.
Ось так, розлучення тепер, мабуть, не буде…

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *