Водоспад Тугела, ПАР

Водоспад Тугела, що означає «раптовий», знаходиться в ПАР, в Королівському національному парку провінції Наталь. Він являє собою п’ять самостійно спадаючих потоків, загальна висота яких становить 947 метрів.

vodopad-tugela-3

vodopad-tugela-5Найкраще спостерігати за водоспадом після гарного дощу, коли його потоки стануть більш повноводними. Через парк пролягає головна екскурсійна стежка, з якою також зручно розглядати водоспад Тугела. До речі, воду з водоспаду можна спокійно пити, тому мандрівники можуть не тільки милуватися його красою, але й вгамувати спрагу. Исток водоспаду розташований в Горах Дракона, широка і повноводна ріка Тугела зривається з обриву шикарним водоспадом.vodopad-tugela-7

vodopad-tugela-1

vodopad-tugela-8Примітно, що в зимові місяці обрив покривається сніжним шаром, створюючи неповторний казковий пейзаж. Екскурсійний шлях пролягає повз круч і річкових долин, оброблених полів і незайманих людиною диких угідь. Для мандрівників пропонується як активний, так і спокійний відпочинок, від альпінізму і велосипедних маршрутів до риболовлі і пасивного спостереження за птахами. Будь маршрут обов’язково приведе до вершини водоспаду, з якою можна буде помилуватися на п’ять спадаючих потоків.

vodopad-tugela-2

vodopad-tugela-6

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *