Мислити по-королівськи або чому королівських дітей не вдягають у бренди?

Королівська сім’я у Великій Британії є орієнтиром чи не для всіх жителів. Члени династії є прикладом для своїх співгромадян, тому на публіці повинні виглядати бездоганно.
korolivska_simia_2Проте папарацці, які встигли зробити безліч знімків Кейт Міддлтон із дітьми, з подивом виявили, що вона наче й не належить до королівської родини, оскільки ніколи не вдягає малюків у продукцію від відомих брендів.
Коли журналісти звернулися за роз’ясненнями до дружини принца Вільяма, та назвала 5 причин, чому вона не користується послугами всесвітньовідомих виробників одягу.korolivska_simia_3 • відмінною рисою королівської династії є консерватизм. Тому спадкоємці британського престолу з юного віку повинні вдягатися відповідно до свого високого статусу, а не вбиратися в яскраві модні шмотки.
• королівське подружжя свято шанує спадкоємність поколінь. Так, маленького Георга часто наряджають майже в такий самий одяг, який у дитинстві носив його батько. Це дуже мило і зворушливо!
• незважаючи на статус, Кейт і Вільям змалку прищеплюють своїм дітям скромність. Маленькі Георг і Шарлотта не повинні відчувати себе вищими за інших діток.korolivska_simia_1
• спадкоємці престолу повинні виділятися своїми внутрішніми якостями, а не багатством гардероба. Кейт Міддлтон навіть не бачить нічого поганого в тому, щоб кілька разів з’явитися на публіці в одній і тій самій сукні.
• Кейт Міддлтон не хоче, щоб фірми робили собі рекламу на тому, що вдягають спадкоємців королівського престолу.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *