Ямочки на спині жінки: сексуально і здорово

Як стверджують фахівці з жіночої краси, ці милі впадинки надають своїй власниці + 20% сексуальності! А медики кажуть, що вони – ще й показник відмінного здоров’я! Цю анатомічну деталь, що носить ще ім’я “ямочки Венери” давно примітили художники. Такі пікантні поглиблення в нижній частині жіночої спини бачимо на картинах майстрів ще з XV ст. Скульптори епохи Відродження теж старанно передавали ці ямочки у своїх творах. jamochky1Ці поглиблення розташовуються в місці з’єднання тазових кісток із крижовим відділом хребта, де відсутня прошарок у вигляді м’язів і підшкірної клітковини. Вперше на цю анатомічну особливість звернув увагу Мікеланджело Буонаротті, акцентувавши на ній увагу в своїй “п’єте”. Тому ямочки відомі ще і під назвою “трикутник Мікеланджело”.
У минулі століття медики ретельно вивчали розташування таких ямочок у вагітних жінок, оскільки воно дозволяло судити про форму і ширину тазових кісток і робити прогноз перебігу майбутніх пологів. Сьогодні ж їх розглядають швидше як естетичну рису: комусь такі впадинки до вподоби, а дехто вважає недоліком … jamochky2Сьогоднішні дані про фізіологію підказують, що ці милі ямочки підкреслюють гарний розвиток і міцне здоров’я своїх власниць. Вони говорять про те, що маса тіла і м’язовий розвиток у нормі, а також що у їх власниці відмінний кровообіг!
Окремі дослідники стверджують також, що дівчата з ямочками більш сексуальні не лише зовні, вони легко збуджуються і досягають оргазму, причому навіть множинного. Пологи у них також бувають легкими, а діти – здоровими. jamochky4А як вам такі впадинки на спині? Здаються вони симпатичними і еротичними?

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *