Найдовший матч в історії Уїмблдону

Нещодавно швейцарець Роджер Федерер висловився за зміну правил у тенісі. Він незадоволений тим, що матчі в трьох турнірах Великого Шолома в п’ятому сеті граються до різниці в рахунку в два гейми.
naydov_match_tennis Легендарний швейцарець вважає, що після рахунку 12:12 у п’ятому сеті слід грати тай-брейк. Про це він заявив після марафону 31-річних тенісистів француза Жо-Вільфріда Тсонга й американця Джона Ізнера, у якому Тсонга переміг у п’ятому сеті – 19:17.
“Так, я повинен визнати, що було дуже цікаво спостерігати за цим матчем. Мене не цікавили інші зустрічі на турнірі, я просто дивився за цими двома гравцями. Я знаю, що це все цікаво, коли результат 12:12, 14:14 18:18, 20:20”, – зізнався Федерер, але пояснив, чому він хоче тай-брейк за рахунку 12:12. “Я думаю, що переможець марафону в своєму наступному матчі має вже набагато менше шансів. На Відкритому чемпіонаті США грається тай-брейк у п’ятому сеті, а на трьох інших турнірах могли б увести шість додаткових сервіс-геймів, а потім уже визначити переможця на тай- брейку “.naydov_match_tennis2Федерер на Вімблдоні сім років тому (2009) у фіналі виграв у Енді Роддіка з рахунком 16:14 у п’ятому сеті, а найдовший матч в історії Уїмблдону і всього тенісу було зіграно в 2010 році, коли вже згадуваний Ізнер (на той час 19 ракетка світу) і француз Ніколя Маю (148) боролися 11 годин і 5 хвилин, зігравши 183 гейми – 6:4, 3:6, 6:7 (7:9), 7:6 (7:3), 70:68! І це було тільки перше коло турніру.naydov_match_tennis4У той день (22 червня) тенісисти зіграли лише чотири сети і гру було перервано через настання темряви. Однак наступного дня п’ятий сет спортсменам дограти так і не вдалося – гру зупинили за рахунку в останній партії 59:59.naydov_match_tennis1За оцінками медиків, обидва тенісиста втратили по ходу “марафонської” зустрічі по 16 тис. калорій. Як зазначало видання, за час поєдинку переможець випив 40 пляшок води, з’їв три банана і 12 енергетичних батончиків.
В якості пам’ятних призів спортсмени отримали кришталеві вази, а також по шість фужерів для шампанського.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *