Храм мормонів у Каліфорнії, США

На узбережжі Каліфорнії в Сан-Дієго височить знаменитий храм мормонів. Його будівництво було завершено в 1993 році, тоді ж будівлю і висвітлили. Цей храм вважається церквою і називається Церква Ісуса Христа Святих останніх днів.

kalifornijskij-xram-mormonov-4

kalifornijskij-xram-mormonov-2 З усіх храмів побудованих мормонами в США, каліфорнійський є за рахунком сорок сьомим і займає третє за величиною місце після мормонського храму в Лос-Анджелесі 1956 споруди і храму в Окленді 1964 споруди. Величезна будівля виконано в сліпучо білому кольорі. І таке колірне рішення не випадково, адже білий колір традиційно сприймається як символ чистоти і непорочності. Особливу увагу привертають дві гострі вежі, устремляющиеся прямо вгору. Кожна з них оточена додатковими чотирма шпилями.kaliforniyskiy_hram_mormonov_v_san_diego

kalifornijskij-xram-mormonov-3На верхньому шпилі східної вежі височить статуя шанованого ангела Моронія, який, на переконання послідовників мормонів, і є пророком. Серед туристів каліфорнійський храм мормонів користується популярністю. Але, на жаль, не всі бажаючі можуть його відвідати. Потрапити всередину можуть лише послідовники релігії. Серед прихожан цієї церкви, як не дивно, є і досить впливові люди, що займають, наприклад, державні посади.

kalifornijskij-xram-mormonov-5

kalifornijskij-xram-mormonov-6

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *