Якщо ти проігноруєш шепіт, у тебе полетить камінь

Їхав один молодий чоловік на новому блискучому «Ягуарі» в прекрасному гуморі, наспівуючи під ніс якусь мелодію. Раптом він побачив дітей, що сиділи при дорозі. Після того, як він обережно об’їхав їх, і вже зібрався знову набирати швидкість, він раптом почув, як об машину вдарився камінь.
Він тоді зупинив машину, вийшов із неї і, схопивши одного з хлопчаків за комір, почав його трясти з криком:
– Паршивець! Якого біса ти кинув у мою нову машину каменя! Ти знаєш, скільки коштує ця машина?!
– Пробачте мені, містер, – відповів хлопчик. – У мене не було жодного наміру заподіяти шкоду вам і вашій машині.
Справа в тому, що мій брат – інвалід, він вивалився з коляски, але я не можу підняти його, він занадто важкий для мене. Уже кілька годин ми просимо допомоги, але жодна машина так і не зупинилася. У мене не було іншого виходу, крім як жбурнути каменем, інакше ви б теж не зупинилися.
Хлопець тоді допоміг посадити інваліда в крісло, намагаючись стримати сльози і придушити біль, який його пропік. Потім він пішов до своєї машини і побачив вм’ятину на новеньких блискучих дверях, що залишилася від каменю.
Він їздив багато років на цій машині, і кожного разу говорив «ні» механікам на пропозицію відремонтувати цю вм’ятину на дверцятах, тому що вона кожного разу нагадувала йому про те, що якщо ти проігноруєш шепіт, у тебе полетить камінь.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *