Фелікс Ернандес Родрігес – фотограф з Великою уявою

Фотограф захоплюється маленькими іграшками, проте робить це з Величезною уявою.
“Щоб бути творчою людиною ви повинні тримати свою “внутрішню дитину” живою.” Мексиканський фотограф Фелікс Ернандес Родрігес – дорослий, який ніколи не припиняв гратися. Він створює свої величні фотографії, включаючи маленькі іграшки.
Фелікс говорить, що його фотографія не «те, що існує взагалі, але зображує те, що існує в мені”. Фотограф створює чарівні сцени за допомогою звичайних продуктів, таких як мука для імітації снігу або сигарет, які спеціально викурює, щоб додати ефекту і створити своєрідну атмосферу. Фелікс змішує реальні і масштабні моделі за допомогою своєї живої уяви і Photoshop. Він використовує макро-об’єктив і метод, званий “фокус штабелювання” (focus stacking), коли кілька фотографій злиті, щоб створити широкий фокус.
“Це таке велике задоволення створювати, майже як сильний наркотик … Ви скоро звикаєте до нього.” Дивіться захопливі кадри і за кадром нижче!
The Doveminiature-toy-photography-felix-hernandez-rodriguez-1Lostminiature-toy-photography-felix-hernandez-rodriguez-2Spitfire Downminiature-toy-photography-felix-hernandez-rodriguez-3Storm Trooperminiature-toy-photography-felix-hernandez-rodriguez-4

Kerberominiature-toy-photography-felix-hernandez-rodriguez-5

Star Wars Infinityminiature-toy-photography-felix-hernandez-rodriguez-6

Snow Storm Troopersminiature-toy-photography-felix-hernandez-rodriguez-7

Spitfireminiature-toy-photography-felix-hernandez-rodriguez-8

The Crowminiature-toy-photography-felix-hernandez-rodriguez-9The Love Car – Behind The Scenes

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *