У Ріо представили олімпійські медалі

Представлений дизайн медалей, які вручатимуться переможцям і призерам Олімпійських і Паралімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро.
Церемонія відбулася в рамках спеціальної прес-конференції, на якій був присутній глава Міжнародного олімпійського комітету (МОК) Томас Бах. Повідомляється, що виготовлено 2488 медалей – по 812 золотих і срібних, а також 864 бронзових.rio_medal1“Сьогодні ми відзначаємо початок фінального відліку часу до перших Олімпійських ігор, які пройдуть у Південній Америці”, – сказав на заході Бах.
Повідомляється, що медаль вагою 500 г буде виготовлена із золота без використання ртуті з дотриманням строгих критеріїв виробництва. Срібні і бронзові медалі на 30% будуть складатися з перероблених матеріалів. Так, половина матеріалу стрічок, на яких будуть висіти медалі, буде виготовлена з перероблених пластикових пляшок. Футляри для зберігання медалей будуть виготовлені з дерева Кордія Гоелда, яке виростає в Південній Америці.
За задумом дизайнерів медаль Ігор у Ріо буде товстіша в центральній частині порівняно з крайками, а ім’я призера і вид спорту будуть нанесені лазером уздовж зовнішнього краю медалі.
Медалі призерів Паралімпіади також матимуть кілька нововведень. Так, усередині кожної нагороди буде розташовуватися шумова камера, яка дозволить спортсменам зі слабким зором струсити нагороду і дізнатися, яка це нагорода. Золота медаль найгучніша, тоді як бронза – безшумна.rio_medal3“Золота” медаль Олімпіади:

rio_medal

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *