Храм Істини, Патайя, Таїланд

Уявіть собі величну, виконану з дерева і суцільно прикрашену різьбленими фігурами, споруду, розташовану поблизу самого краю води. Саме такий вигляд має Храм Істини у Північній Паттайї. Зовнішній вигляд будівлі наводить на думки про те, що храм було побудовано ще кілька століть тому і на рідкість добре зберігся. Дивно, але правда полягає в тому, що його будівництво почалося лише у вісімдесятих роках минулого століття і триває донині. Однак, незважаючи на такий юний вік, Храм Істини вже зараз вважається зразком високохудожньої архітектури.

xram-istiny-6

xram-istiny-27

xram-istiny-13

xram-istiny-12

xram-istiny-14

Перше, на що відразу звертаєш увагу, при спогляданні на Храм Істини – це, звісно, його масштабні розміри. Він спрямовується в небо на висоту понад сто метрів, що робить його однією з найвищих дерев’яних будівель у світі. Храм споруджується з оглядкою на кращі зразки древніх кхмерських пам’ятників, будується без єдиного цвяха з таких цінних і рідкісних порід деревини, як червоне дерево і золотий тик. До робіт з оформлення фасаду і внутрішньої частини будівлі залучені кращі фахівці з різьблення.xram-istiny-26

xram-istiny-21

xram-istiny-15

xram-istiny-3

Зовнішні та внутрішні стіни храму покриває майстерний орнамент що йде упереміш з индуїстськими і буддистськими мотивами і сценами. І якщо істина полягає в тому, щоб піднятися над забобонами і суб’єктивізмом, то з цією місією Храм Істини справляється на всі сто відсотків: його архітектура увібрала і філософські ідеї, і національні традиції, і релігійні погляди відразу декількох різних народностей (з Індії, Таїланду, Камбоджі й Китаю).

Такий посил у поєднанні з унікальністю і красою самої споруди просто не може не приваблювати. Тому не дивно, що мільйони туристів з усього світу приїжджають у Паттайї, щоб своїми очима побачити цей прекрасний і величний храм.
xram-istiny-16

xram-istiny-25

xram-istiny-2

xram-istiny-9

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *