Чоловіків із яким “розміром” полюбляють жінки?

За даними нового дослідження, жінки, вибираючи партнера, в рівній мірі беруть до уваги як розмір пеніса, так і зріст чоловіка. Проте обидва показники можуть перестати приваблювати жінок, якщо є занадто великими. Також розмір втрачає значення за наявності у «самця» гарного тіла в цілому.
Дискусія про важливість розміру статевого члена почалася ще в 1966 році, коли американські сексологи Вільям Мастерс і Вірджинія Джонсон заявили, що розмір має значення для більшості жінок. Наступні дослідження жіночих уподобань, що проводилися на підставі опитувальників і малюнків, дали суперечливі результати.
Цього разу респондентам запропонували комп’ютерні зображення чоловіків, які відрізнялися за трьома показниками: зростом, відношенням плечей до стегон і довжиною пеніса. 105 гетеросексуальних австралійок розглядали проекції 53 зображень у натуральну величину і оцінювали їх за ступенем сексуальної привабливості.
Найпривабливішими жінки вважали високих чоловіків із “мужньою статурою” (визначеним ставленням ширини в плечах до ширини в стегнах) і довгим пенісом. Водночас занадто великий розмір за всіма трьома показниками подобався менше.
Провідний автор цього дослідження біолог Брайан Мауці з університету Оттави вважає, що у жінок є певна межа в перевагах, щодо статевого члена їх потенційного партнера.
Вчені вважають, що найпривабливішими є пеніси довжиною 12,8-14,2 см у розслабленому стані. Це набагато ближче до середнього показника (9 см), ніж інші ідеали.
Але загалом дами вище цінують велике відношення плеча до стегна і високий зріст, ніж екстремальний розмір статевого органу. Наприклад, моделі висотою 185 і 170 см отримували однакову середню оцінку при довжині пеніса 7 і 11 см відповідно.
Мауці та його колеги вважають, що жіночі переваги позначалися на статевому відборі і могли вплинути на еволюцію чоловічих статевих органів, адже сьогодні з усіх приматів у людини найдовший і найширший статевий член. Біологи спробували розібратися, які ж фактори могли вплинути на процес розвитку цього органу, однак дійшли висновку, що для цього необхідно більше даних.
Також для дослідників дуже важливим було зрозуміти, чи пов’язані переваги жінок з так званим репродуктивним успіхом. Тобто, чи буде носій гена великого пеніса неодмінно здоровішим і плідним, ніж той чоловік, чий пеніс менше.
“Є докази того, що розмір пеніса залежить від рівня тестостерону. А також наявність великого статевого члена свідчить, що його володар молодий і здатний подарувати жінці нащадків. Тому, можливо, великий розмір підсвідомо асоціюється зі здоров’ям і молодістю” – пояснив Білл Бейтман, еколог з університету Картин в Австралії.

You may also like...

1 Response

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *