Саграда Фамілія, Барселона, Іспанія

У чарівній Барселоні є безліч місць, що надихають, але все-таки найбільш незвичайним і дивним вважається храм Святого Сімейства або по-іншому, Саграда Фамілія. Ця найкрасивіша споруда не лише заворожує зовнішнім виглядом, а і захоплює своєю багатющою історією.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

sagrada-familiya-9

sagrada-familiya-7

sagrada-familiya-10

sagrada-familiya-3 Побудований цей храм за проектом найвідомішого архітектора Антоніо Гауді. Цей архітектор вважав розкішну церкву головним творінням у своєму житті. Це священне споруда створена в унікальному, ні з чим незрівнянному стилі. На будівництво пішло цілих 43 роки. А, за словами самого Гауді, церква мала стати справжнім Новим Завітом, але не в релігії, а в архітектурі. Всі три фасади церкви за проектом талановитого архітектора присвячені перебуванню Христа на землі, а увінчується кожен з них башточками. Всього їх 12, як і апостолів.sagrada_familiya-7-12298

sagrada-familiya-5

sagrada-familiya-6

sagrada-familiya-8Після смерті Гауді довгий час іспанці не рішалися продовжувати будівництво храму. Адже не всі могли продовжити справу талановитого майстра. Проте через деякий час роботи все-таки відновилися. До речі, вони ведуться і зараз. Незважаючи на свою незавершеність, церква має справді фантастичний вигляд. Її зовнішня краса і внутрішнє оздоблення приваблює мільйони туристів із різних частин світу. Більшість із них приїжджають спеціально помилуватися цим архітектурним шедевром.

sagrada-familiya-1

sagrada-familiya-11

sagrada-familiya-12

sagrada-familiya-14

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *