Королівські амазонки – найжорстокіші жінки в історії

Як стверджує британський дослідник Річард Бартон Амазонки з Дагомея були найжорстокішими жінками-солдатами, які наводили жах на ворогів.
Amazonki-1 Дівчата, які обезголовлювали ворога за секунду …
Жінки-воїни елітного підрозділу Королівства Дагомея (Республіка Бенін) брали участь у найзапекліших боях. Вони приймали присягу незайманими і вважалися недоторканними. Головним завданням амазонок був захист короля.Amazonki-2Ретельна підготовка перетворювала дівчат у справжнісіньких термінаторів. Навчання починалося з 8 років, але іноді й чоловіки відправляли в групи своїх дружин через їх сварливу вдачу й некерованість.Amazonki-3Всі вправи дівчат-воїнів були спрямовані на те, щоб вони стали швидкими, спритними, сильними, безжальними і витримували сильний біль. Після декількох років навчання амазонок відправляли на «Голодні ігри»: 10 днів у джунглях, маючи при собі тільки мачете.Amazonki-4У цих жінок не було сім’ї. Вони давали обітницю цнотливості, що робило їх елітними, майже священними бійцями. Будь-який дотик до амазонки обіцяло нещасному страту.Amazonki-8

Amazonki-5За словами Британського дослідника Річарда Бартона, через сильно розвинену мускулатуру жінок-солдатів Дагомеї було важко відрізнити від чоловіків. Під час тренування вони відрубували голови полоненим і потім облизували кров з мачете. За однією з традицій амазонки приносили з боїв голови і геніталії ворогів.Amazonki-6Мешкали амазонки в палаці короля. У них були свої слуги. Коли амазонка виходила на вулицю, слуга дзвонив дзвоником, щоб усі чоловіки розступилися і відвернулися, не сміючи навіть глянути на войовницю.Amazonki-7Остання жінка-солдат Дагомеї пішла з життя у 1979 році, проживши сто років.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *