Придивися краще … «обличчя з космосу»

Американський художник кубинського походження Хорхе Родрігес Гєрада у рамках фестивалю ленд-арту в Белфасті, що в Північній Ірландії, представив неймовірний проект.

Wish_1

Це величезний портрет площею 45 тис. кв. метрів!
Хорхе добре відомий масштабністю своїх робіт, він уже створював подібні картини, але ця найбільша. На ній зображена ірландська дівчинка з Белфаста, яка побажала залишитися невідомою. Портрет настільки величезний, що нормально його можна розглянути тільки з літака.Wish_2

Wish_4

Wish_5Wish, так називається проект, який художник готував кілька років. У його створенні були задіяні найсучасніші технології, оскільки GPS знадобився Хорхе для того, щоб вручну розмістити близько 30 000 дерев’яних кілків.
Портрет було створено силами добровольців, які допомагали художнику. Протягом 4 тижнів вони перенесли майже 3,5 млн тонн піску, породи та каменів.
Wish_3

Wish_6«Працюючи з такими масштабами, починаєш розуміти, на що ти здатний. При цьому я намагаюся використовувати тільки те, що є під рукою, щоб якомога менше впливати на навколишнє середовище. Це важливо з погляду екології», – каже Хорхе.
Проект став можливий завдяки декільком місцевим підприємствам, які займаються будівництвом. Вони буквально віддали в користування художнику деякі матеріали, інструменти, обладнання, а також пісок і камені. Персонал компаній теж був задіяний.
Wish буде дивитися в небо до грудня цього року, потім будівельники зводитимуть на його місці будівлю. А поки місцеві жителі прозвали величезний портрет The Face from Space, що дослівно перекладається як «обличчя з космосу».

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *