Чорні білки

Чорна Білка, або східна чорна білка, чорна білка Брайанта (Sciurus niger) – ссавець сімейства білок, найбільша з сімейства, що мешкає на деревах. Поширена в Північній Америці, від південної Канади до північної Мексики і зустрічається, як також з’ясувалося, на Алтаї. Незважаючи на відмінності в розмірі і забарвленні, їх іноді приймають за американських червоних білок чи східних сірих білок в областях, де різновиди співіснують.

chorna_bilkaАреал проживання чорної білки простягається всюди по східних Сполучених Штатах, виключаючи Нову Англію, північ у південні області прерії Канади і захід у Дакоті, Колорадо і Техасі. Вони були помічені і в північній та в південній Каліфорнії. У той час як білки дуже універсальні у виборі місця існування, вони частіше трапляються на лісових ділянках площею 40 гектарів або менше, з рідкісним підліском, або в міських районах з деревами. Найкраще себе почувають серед дерев, таких як дуб, гікорі, волоський горіх і сосна, які повні горіхами. Підрізновид – чорна білка Delmarva (S. n. Cinereus).
Чорні білки найбільш поширені на відкритих лісових ділянках з невеликою рослинністю в підліску; не зустрічаються на територіях зі щільним підліском. Ідеальне середовище існування – маленькі ділянки великих дерев, вкраплених чорною землею. Розмір і інтервал між соснами і дубами – одна з їх характерних особливостей середовища проживання чорної білки. Фактично, різновиди сосен і дубів не завжди бувають основним критерієм для визначення місця існування чорної білки. Чорні білки часто зустрічаються, коли видобувають продовольство на землі, в декількох сотнях метрів від лісу. Слід додати, що чорних білок зазвичай можна зустріти в лісовій частині її проживання.
chorna_bilka_1

A1FN14 / Black Squirrel

У чорних білок два типи укриттів: гнізда серед листя і дупло.Тобто у них може бути два будинки. Дупло вони використовують переважно протягом зими, щоб виростити потомство. Коли немає дупла в деревах, будинки серед листя використовуються цілий рік.
Будинки серед листя білки будують протягом літа в розвилках дерев, приблизно 9 м над землею. Чорні білки можуть зробити своє власне дупло на верхівці дерева, вигризаючи деревину, однак, вони використовують природні отвори або отвори, створені золотими шилоклювими і рудоволосими дятлами. Також чорні білки використовували гнізда ворони.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *