Що таке “амбарна книга” корупційних виплат Партії регіонів

Колишній СБУшник злив НАБУ “чорну бухгалтерію” Партії регіонів.
Національне антикорупційне бюро отримало документи, що свідчать про витрати Партії регіонів на хабарі. У матеріалах фігурують десятки колишніх і нинішніх чиновників найвищого рівня.
“Чорну бухгалтерію” НАБУ передав колишній перший заступник голови СБУ Віктор Трепак. Про це він розповів в інтерв’ю DT.UA.
“Це – великий масив документів, що підтверджують тотальну корумпованість влади. Значна частина цих матеріалів – “амбарний книга” кору пційних виплат, які систематично здійснювалися за рахунок “общака” або “чорної каси” Партії регіонів. Серед фігурантів цих матеріалів – посадові особи найвищого рівня, міністри і керівники відомств, народні депутати, відомі політики, громадські діячі, представники міжнародних організацій, судді, в т.ч. вищих судових інстанцій. Одержувачами хабарів були представники багатьох політичних партій – як провладних, так і опозиційних”, – розповів Трепак.
Як зазначається, чиновники різних рівнів надавали Партії регіонів послуги. При цьому всі фігуранти отримували кошти під особисті підписи.
“На хабарі та інші підкупи було витрачено близько 2 млрд дол. Хабарі в 500 тис. або мільйон доларів були мало не нормою. У багатьох випадках вони сягали 5, 8 і навіть 20 млн дол. Зауважте, готівкою! Переважно це були одноразові “виплати”, але і мало місце систематичне отримання хабарів, у деяких випадках воно тривало роками”, – сказав Трепак.
У документах є інформація про те, ким, коли і який саме злочин було скоєно. “Чорна бухгалтерія” Партії регіонів охоплює дуже тривалий період виплат: термін правління декількох президентів.
Важливо тепер не упустити того моменту, щоб цей факт не спустили на гальмах, щоб не “забалакали”, як це зазвичай робиться у нашій країні, і щоб не домовилися теперішні корупціонери з колишніми.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *