На висоті: український проект марсоход NASA визнала найкращим

Тріумф! Проект марсохід української команди став абсолютним переможцем конкурсу NASA
До останнього на сайті всесвітнього Хакатона українська команда посідала третє місце. Mars Hopper3 Проект літака для Марса Mars Hopper, розроблений українськими винахідниками, став переможцем всесвітнього Хакатона NASA Space Apps Challenge у номінації «глядацькі симпатії».
Про це повідомляється на офіційному сайті конкурсу. До останнього на сайті конкурсу українська команда йшла третьою. Однак NASA перевіряло своїми методами аналіз голосів на чистоту, і в українських винахідників вони виявилися найвищими.Mars Hopper2 Команда дізналася про свою перемогу ще за три дні до офіційного оголошення результатів 26 травня, але в офіційному листі представники NASA попросили тримати все в секреті.
«Я сподіваюся, ми зацікавили NASA своїм проектом. Якщо це так, то хотілося б, щоб Україна до нього долучилася. Коли ми розробляли проект, то розраховували на це: майже всі технології для його реалізації є в Україні. Було б чудово, якби наша країна зайняла гідне місце серед “космічних” країн», – розповів інженер проекту Олександр Буткалюк.Mars Hopper1 Зараз команда планує зробити два прототипи свого винаходу – для наземних і стратосферних випробувань. Розробники озвучили наміри агентству і чекають реакції.
Крім того, вони готуються до поїздки на мис Канаверал на запуск ракети, який відбудеться 8 вересня. Правда, команда поки не знає, чи зможе поїхати туди всім складом: всю поїздку вони повинні фінансувати за свій рахунок.marsohid У команду Mars Hopper входять Олександр Буткалюк, В’ячеслав Осауленко, Андрій Музиченко, Ілля Рубинский, Павло Правдюк, Микола Денисенко і Софія Буткалюк. Проект пропонує альтернативну технологію переміщення по поверхні Марса. Хлопці розробили аналог джетпака і модель ракетоплана, який використовує в якості палива вуглекислий газ.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *