Собор Пресвятої Діви Марії, Сієна, Італія

Місто Сієна відоме на весь світ своїм прекрасним собором Пресвятої Діви Марії. Щороку цю величну пам’ятку відвідує величезна кількість туристів. Знайти його досить просто. Він розташований у старовинній частині міста, на площі, яка має назву Пьяцца-дель-Дуомо.

siensky_sobor_1

sienskij-sobor-8

siensky_sobor_9

siensky_sobor_4

siensky_sobor_2Сієнський собор – вважається одним із найстаріших храмів усієї Європи. Перші камені під час його будівництва було закладено ще в 1229 році. Закінчилося зведення святині лише до кінця XIV століття. Він є зразком найяскравішого прикладу готичної архітектури Італії. Кожен турист, який приходить до нього, намагається вдивитися в його фасад, роботи над яким тривали довгі десятиліття. Тут є скульптури і барельєфи. Всі вони відображали найголовніші події, висвітлені в Біблії. Шкода, що багато з них просто не збереглися.siensky_sobor_3

siensky_sobor_7

siensky_sobor_6Побачивши Сієнский собор у яскравий сонячний день, може скластися враження, що це не святиня, а справжній торт. Просто безліч скульптур білого кольору, як фігурний крем прикрашають це чарівну, величну будівлю. Від таких вражень по-справжньому починає сильніше битися серце. Собор у Сієні діє і донині. Звичайному туристу туди потрапити можна. Коштує це задоволення всього 3 євро.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

siensky_sobor_10

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *