Roland-Garros 2016: 5+1 представників від України

Шестеро представників від України вийдуть на старт основної сітки Roland-Garros 2016, який стартує у неділю 22 травня.
Одразу п’ятеро українських тенісистів пройшли в основну сітку другого турніру серії Великого шолома в сезоні – Відкритого Чемпіонату Франції – Roland-Garros 2016.
У жіночій частині змагань три українки – Еліна Світоліна – 16 ракетка світу, Леся Цуренко – 43 і Катерина Бондаренко – 67.
У чоловічій частині змагань два представники – Олександр Долгополов – 29 ракетка світу та Ілля Марченко – 70 ракетка світу.
Ще однією представницею від України стала одеситка Марія Заневська, яка пройшла сито відбору кваліфікації, впевнено розібравшись із трьома опонентками (усього в кваліфікації брало участь 6 представників: двоє чоловіків – Сергій Стаховський і Артем Смирнов та четверо дівчат – вже згадана Марія Заневська, а також Ольга Савчук, Юлія Бейгельзіммер та Катерина Козлова, яка поступилася в останньому раунді відбору).
Варто також зазначити, що в минулому сезоні Еліна Світоліна пробилася до 1/4 фіналу турніру у Франції, Леся Цуренко не змогла подолати перший раунд, а Катерина Бондаренко зупинилася в третьому раунді кваліфікації.
Олександр Долгополов та Ілля Марченко не змогли подолати перший раунд основної сітки, при цьому Ілля пробивався на турнір через сито кваліфікації.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *