Roland-Garros 2016: 5+1 представників від України

Шестеро представників від України вийдуть на старт основної сітки Roland-Garros 2016, який стартує у неділю 22 травня.
Одразу п’ятеро українських тенісистів пройшли в основну сітку другого турніру серії Великого шолома в сезоні — Відкритого Чемпіонату Франції — Roland-Garros 2016.
У жіночій частині змагань три українки — Еліна Світоліна — 16 ракетка світу, Леся Цуренко — 43 і Катерина Бондаренко — 67.
У чоловічій частині змагань два представники — Олександр Долгополов — 29 ракетка світу та Ілля Марченко — 70 ракетка світу.
Ще однією представницею від України стала одеситка Марія Заневська, яка пройшла сито відбору кваліфікації, впевнено розібравшись із трьома опонентками (усього в кваліфікації брало участь 6 представників: двоє чоловіків — Сергій Стаховський і Артем Смирнов та четверо дівчат — вже згадана Марія Заневська, а також Ольга Савчук, Юлія Бейгельзіммер та Катерина Козлова, яка поступилася в останньому раунді відбору).
Варто також зазначити, що в минулому сезоні Еліна Світоліна пробилася до 1/4 фіналу турніру у Франції, Леся Цуренко не змогла подолати перший раунд, а Катерина Бондаренко зупинилася в третьому раунді кваліфікації.
Олександр Долгополов та Ілля Марченко не змогли подолати перший раунд основної сітки, при цьому Ілля пробивався на турнір через сито кваліфікації.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *