Неймовірно: янголятко надихає новонародженого на знімку УЗД

Лікарі нічого не помітили на УЗД. Але коли батько придивився уважніше …
Валлійку Келлі Льюїс можна з повним правом назвати щасливою жінкою. uzi1Вона заміжня і разом з чоловіком виховує чарівну дочку. А за кілька місяців до народження дитини їй довелося пережити надзвичайно чарівний момент.
У 26 років Келлі завагітніла. Щасливі батьки з нетерпінням чекали появи доньки, відчуваючи при цьому деяку тривогу. Звісно ж, мама з татом хвилювалися за здоров’я майбутньої дитини, переживаючи, щоб, не дай бог, не трапилося нічого поганого.
Одного разу, повернувшись після обстеження в лікарні, Келлі показала знімок-УЗД своєму чоловікові. Той глянув на зображення і скрикнув від подиву. Потім він показав побачене дружині, і та не могла повірити своїм очам.uzi2На знімку чітко було видно силует янгола, який немов посилає дівчинці повітряний поцілунок!
Батьки сприйняли це як добрий знак. І справді, дівчинка народилася здоровою і міцною. З тих пір пройшло вже кілька років, а донька не дала мамі з татом жодного приводу для занепокоєння. «Я вірю, що моя маленька помічена ангелом!» – каже щаслива Келлі.

You may also like...

2 Responses

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *