Пишнотіла мериканська модель не соромиться зніматися оголеною

Пишнотіла модель Тесс Холлідей, яка важить 155 кілограмів, повністю впевнена в своїй красі. Зараз 30-річна зірка подіуму перебуває на 8-му місяці вагітності, але як і раніше не відмовляється від роботи. Тесс знялася повністю оголеною для нового випуску The Telegraph.
Тесс Холлидей© Фото зі сторінки в Instagram
У своєму Instagram модель опублікувала один із нових знімків. «Ось що я хочу вам сказати, – написала Холлідей. – Коли люди говорять, що я не можу бути моделлю, я завжди думаю: «Зі мною трапилося вже стільки всякого лайна, і я все пережила. Так що бути моделлю – це не найбільш сміховинне, що зі мною траплялося. Я ніколи не говорила “ні” у відповідь на пропозиції».
Тесс Холлидей1 «Коли я говорю людям, що я модель, вони дивляться на мене так, наче я щойно зізналася, як мінімум, у вбивстві, – розповіла Тесс в інтерв’ю The Telegraph. – У них відвисає щелепа, і вони дивляться на мене нерозуміючим поглядом. Я буквально бачу, як «ворушаться шестерні» у них в голові. Вони намагаються збагнути, чи правильно мене зрозуміли. Останнім часом мене часто запитують і про те, чи важко мені дається вагітність. Питають, як мені вдалося зачати. Точно так само, як і всім іншим».
Варто ззначити, що це вже друга дитина моделі. У неї вже є син.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *