Як перевірити пиво на свіжість?

Команда хіміків з Мадридського університету розробила метод, який дасть пивоварам можливість визначити свіжість пива за допомогою полімерного датчика, що змінює колір при виявленні фурфуролу, компонента, який надає пиву несвіжого аромату. Датчиком можна керувати за допомогою програми.
anappknowsifПиво – один із найпоширеніших алкогольних напоїв, який споживають у всьому світі. Смак кожного бренду є чи не наважливішим стандартом якості. Проте, залежно від типу пива та умов його зберігання, смакові якості можуть погіршитися в результаті зміни хімічного складу.
Система, яку розробили дослідники, складається з сенсорних дисків, що визначають наявність у пиві фурфуролу. Ці датчики, виготовлені з полімеру, аналогічного до того, який використовується для виробництва контактних лінз, що змінюють свій колір (від жовтого до рожевого) при контакті з напоєм, що містить фурфурол.
Метод було спочатку розроблено для пивоварних компаній. Однак його також можна застосовувати й до інших харчових продуктів, зокрема меду, молоку, кави тощо.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *