Гурт Океан Ельзи випустив новий алоьбом – “Без меж” (2016)

19 травня 2016 року відбувся цифровий реліз дев’ятого студійного альбому ОЕ “Без меж”.
До нього увійшли 11 композицій. Чотири вже добре відомі слухачам, оскільки протягом року виходили синглами – “Не твоя війна”, “Життя починається знов”, “Мить”, “Не йди”. До речі, вперше за весь час група зняла відео на 4 сингли нового альбому ще до його релізу.
Автор музики та слів пісень нового альбому – Святослав Вакарчук. Також він разом з гітаристом групи Владіміром Опсеніцею та давнім партнером групи Віталієм Телезиним стали співпродюсерами нової платівки “Океанів”.
Святослав Вакарчук: “Альбом “Без меж” можна назвати еклектичним як з музичної точки зору, так і з ліричної, текстової. До нього увійшли романтичні композиції, що мають за основу любовну лірику та декілька пісень, що мають соціальний підтекст”.
Робота над новим матеріалом тривала майже півтора роки з невеликими перервами. Альбом записано на київській “Студії 211”.
Реліз альбому на CD відбудеться 28 травня.
Першими придбати новий альбом на механічному носії зможуть глядачі концерту «Світового туру Океану Ельзи» в Дніпропетровську на «Дніпро-Арені». В торговельних мережах диск з’явиться з 4 червня.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *