Науковці пропонують записувати інформацію… на кризі

Дослідники з Міністерства енергетики США розробили матеріал під назвою “магнітно заряджений лід, який перезаписується”. Він забезпечує високий рівень контролю над локальними магнітними полями та в майбутньому допоможе в розробці більш компактних комп’ютерів.
Сучасні записувальні пристрої, з жорсткими дисками, містять наномагніти з двома полюсами, кожен з яких використовується для представлення 0 або 1 – бінарних цифр, що використовуються в комп’ютерах. Крижані системи можуть мати більше можливих конфігурацій, що забезпечить ще щільніше зберігання даних або дасть нові можливості, недоступні сучасним технологіями.
Науковці давно працюють з подібними матеріалами, але раніше їм не вдавалося керувати процесами. Щоб вирішити проблему, Сяо та його колеги роз’єднали молекулярну решітку магнітних спінів (власний момент імпульсу елементарних частинок) і зарядів. Фахівці використали біосевий векторний магніт, щоб точно налаштувати кожен з 8 можливих станів. За допомогою мікроскопа дослідники продемонстрували багатофункціональність матеріалу в процесі запису-читання-стирання при кімнатній температурі. На ділянці льоду розміром близько 0,1 товщини людської волосини, було надруковано слово “ICE”.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *