Жити як Кончіта… або французьке життя діви з бородою

В Інтернет потрапили фото того, що Кончіта Вурст так довго від усіх приховувала …
Пісенний конкурс «Євробачення-2014», мабуть, найбільш запам’ятався перемогою скандальної співачки Кончити Вурст з Австрії. konchita1 Саме після цієї значимої події австрійський хлопець Томас Нойвірт здобув світову популярність.
Хоча в історії «Євробачення» вже неодноразово брали участь і навіть перемагали не тлише трансвестити, а й транссексуали, проте ніхто з них не розбурхував так суспільство, як австрійська жінка з бородою.
Природно, що після гучної перемоги Кончіта Вурст стала відчувати підвищену увагу до своєї персони. Журналісти прагнули дізнатися про неї якомога більше, але скандальна діва довгий час не поспішала балувати репортерів подробицями свого приватного життя …konchita2Зрештою співачка все-таки здалася і відчинила перед ними двері свого будинку в столиці Франції. Тож пропонуємо і вам поглянути, як живе головна зірка «Євробачення-2014».
Естрадна діва мешкає в пентхаусі в центрі Парижа. Хоча будинок знаходиться в престижному районі, саме житло оформлено досить скромно.Головною особливістю житла Кончити Вурст є те, що воно знаходиться під самим дахом.konchita3З квартири можна вийти на відкритий майданчик і насолодитися панорамою французької столиці.konchita4Дах обладнаний не лише столиками, а й електро-грилем, отже, тут можна влаштувати пікнік не виходячи з дому.konchita5Також на даху облаштований басейн, який стає справжнім порятунком в літню спеку.konchita6Щож, красиво жити не заборониш…

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *