Топ-9 найкрасивіших місць на Філіппінах

1. Острів Боракай
Чотирикілометровий Білий пляж Боракая зробив цей крихітний острівець одним з найпопулярніших туристичних напрямків країни – якщо не всієї Азії! Мандрівники відзначають, що мало яке місце може зрівнятися з цим пляжем по білизні піску.

Ну а інша сторона острова популярна серед серферів. Свою популярність Боракай також здобув багато в чому завдяки доступності: він знаходиться зовсім поруч з крупним островом Панай. Туристи можуть дістатися до Паная прямим рейсом, а звідти – допливти до Боракая на катері. Крім того, на острові відмінно розвинена інфраструктура, і він славиться найкращою нічним життям у всіх Філіппінах.
2. Вулкан Тааль
Скажіть, чи часто вам доводилося бувати на острові посеред озера, яке також знаходиться на острові? Цей факт звучить досить незграбно, але вулкан Тааль – найбільший острів на острівному озері. vulkan_taallЯкщо заглянути в історію, ми дізнаємося, що в процесі свого виверження Тааль став виною загибелі більш ніж 5000 чоловік. Навколишній вулкан однойменне озеро досягає завширшки 25 кілометрів і є домом для ендемічних видів риб.
3. Рисові тераси Банауе
Якщо вам вразили Єгипетські піраміди і Тадж-Махал, то будьте впевнені: філіппінські рисові тераси також не залишать вас байдужими! Ця красивейшая пам’ятка Центрального Лузона цікава тим, що є найбільшою світовою структурою, створена руками людини без рабства і примусу. 153Народ племені ифугао вирізав ці тераси на схилах пагорбів понад три тисячі років тому! І понині тераси є джерелом прожитку для безлічі жителів місцевих земель. Якщо скласти всі щаблі терас в єдину лінію, то по довжині вона досягне 22 500 кілометрів!
4. Риф Туббатаха
Хоча цей кораловий риф не так вже й відомий серед більшості мандрівників, за своєю красою він цілком міг би потягатися з Великий Бар’єрний рифом в Австралії! Розташований в самому центрі моря Сулу, він складається з двох атолів, серед яких мешкають більше 400 видів риб і більше 300 видів коралів. ryf_tubbatahaЧерез свою віддаленість від цивілізації риф є одним з найбільш збережених і незайманих морських парків світу. Єдиний спосіб потрапити сюди – це пропливти 92 кілометра на катері від Пуерто Принцеси – ще одного популярного туристичного напрямку Філіппін. У 1993 році риф Туббатаха був включений до списку Всесвітньої спадщини Юнеско.
5. Шоколадні пагорби острова Бохоль
Острів Бохоль славиться не тільки прекрасними пляжами, але і тим, що на ньому знаходяться 1200 дивовижних пагорбів. Ці пагорби ідеальної конічної форми складаються з вапняку. 1369341466783Багато вчених, які досліджували їх структуру, схиляються до думки, що пагорби були створені за допомогою людської праці, але на сьогоднішній день встановити їх точне походження так нікому і не вдалося. Ще одна теорія припускає, що пагорби утворилися в ході вулканічної активності.
6. Вулкан Майон
Ви можете і не вірити тому, що вулкани бувають такої ж ідеальної трикутної форми, як на акуратних дитячих малюнках, однак вид вулкана Майон розвіє всі ваші сумніви! У той час як більшість вулканів світу за формою своєї несиметричні, Майон за формою своєї ближче до рівного трикутнику, ніж який-небудь інший вулкан планети. Mayon-1405Проте краса ця надзвичайно небезпечна: Майон є одним з найбільш смертоносних вулканів світу – з 1600 року було зафіксовано більше 50 його вивержень! Останнє його виверження відбулося в 2006 році, і, як і будь-який інший активний вулкан, він є досить-таки непередбачуваним. Що, втім, не заважає тисячам туристів відвідувати його впродовж цілого року.
7. Підземна річка Пуерто Принцеса
Для більшості мандрівників достатнім приводом для відвідин Підземною річки є той факт, що вона входить до списку Всесвітньої спадщини Юнеско. Якщо цього знання вам недостатньо, то візьміть до відома, що не так давно вона була додана до списку нових Семи чудес світу. Що ж у ній такого особливого? pidzem_richka_7413037d2nПідземна річка Пуерто Принцеса є найдовшою в світі рікою, що протікає під земною поверхнею: її довжина досягає 8,2 кілометрів. На жаль, для відвідин відкрито лише два її кілометра, але і їх достатньо для того, щоб подивуватися красі навислих над нею склепінь.
8. Острови Ель-Нідо
Острови Ель-Нідо включені в список кращих еко-напрямків світу! philippines_f_05Вапнякові острівці, глибокі бухти і блакитні лагуни роблять це місце вкрай привабливим для туристів. Крім того, звідси недалеко до найкрасивіших місць для пірнання.
9. Острів Батанес
Батанес – найпівнічніша провінція країни, розташована між Лузона і Тайванем. batanes_ostrivТуристи люблять це місце за прохолодну погоду і багату культуру народу іватан. На цьому острові майже ніколи не відбувається злочинів, і його уряд дуже пишається своїм миролюбним народом.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *