Ніс до носа з ведмедем або як фінський фотограф птахів знімав

Фінський фотограф-анімаліст Лассі Куяла, знімаючи птахів, несподівано зіткнувся ніс до носа з ведмедем.
У результаті йому вдалося зробити кілька унікальних фотографій ведмедя зблизька. Шанс зняти такі випадає раз у житті. Фотограф заявляє, що навіть не встиг злякатися.
Куяла лежав на животі і фотографував. Раптово в об’єктиві з’явилася велика темна пляма. Спочатку фотограф подумав, що то біжить собака.
medvid“Птахи злякалися і розлетілися, а я підняв голову, щоб подивитися, що їх налякало. Спочатку я подумав, що до мене біжить собака, але раптом я зрозумів, що це… бурий ведмідь”, – розповів Куяла.
“Зрозуміло, що фотограф-анімаліст завжди мріє про таку ситуацію. Я сорок років фотографував природу, і в той момент зрозумів, що мені вперше в житті випав шанс сфотографувати ведмедя в живій природі, за межами спеціальних платних будок для фотографів. Я не роздумував, а схопився за фотоапарат і почав знімати”, – зазначив фотограф.medvid1Куяла знімав ведмедя, як і раніше, лежачи на землі, і незабаром зрозумів, що звір на повній швидкості наближається саме до того місця, де знаходився фотограф.
“Я зрозумів, що ми з ведмедем неминуче зіткнемося, тому піднявся на ноги. Як тільки звір мене побачив, він зупинився, поміркував хвилинку, а потім пішов геть”, – розповів він.
Куяла каже, що в жодний момент не відчував страху.
“Я навіть не подумав про небезпеку. Ведмідь не полював, він утікав від чогось, рятуючи своє життя”, – розповів фотограф.medvid2

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *