ТОП-9 найкрасивіших озер світу

Жоден будівничий не здатний створити те, що може створити природа.
Усю красу цих місць не передасть жодне фото – оцінити її можна, лише побачивши власними очима.
Тож пропонуємо підбірку найяскравіших і незвичайних озер, розташованих у різних куточках планети.
Рейтинг найкрасивіших озер не міг би відбутися без сибірського красеня Байкалу. Найглибше озеро в світі займає площу 31 722 кв.м. Вік його оцінюється в 25-35 млн років.Вода настільки чиста, що з поверхні можна легко розглянути предмети на глибині 30-40 метрів. ozero_bajkal3Крім того, вода Байкалу насичена метаном, через що під час танення льоду на його поверхні утворюються ідеально рівні кола, які можна побачити навіть з вершин найближчих гір. Це явище місцеві жителі і туристи часто сприймають за сліди перебування тут НЛО.

Озеро Хіллер, оточене евкаліптовим лісом, розташоване в затишному місці на південному заході Австралії, куди можна дістатися лише повітряним транспортом. А подивитися тут справді є на що – вода озера має незвичайний насичений рожевий колір. natural-pink-lake-1024x576Причини цього унікального явища досі достеменно неясні – вчені припускають, що в такий відтінок воду можуть забарвлювати водорості, але їх аналіз показав, що ця теорія хибна.

Американське озеро Кейтер, як стає зрозумілим уже з назви, розташоване в кратері вулкану. Його вважають найглибшим озером у США. GВоно абсолютно ізольоване від навколишнього світу – в нього не впадає жодна річка, завдяки чому вода в Крейтер вважається однією з найчистіших. Місцева визначна пам’ятка – величезна колода, що плаває в озері вже більше ста років і не розкладається завдяки унікальним властивостям водойми.

Озеро П’ять квіток – одне з численних водосховищ на території китайського Національного парку Цзючжайгоу. ozero_Flower_Lake_ChinaЩодня сюди приходять тисячі туристів, охочих помилуватися дивовижним творінням природи, – глибина озера становить усього п’ять метрів, а на його дні ростуть дерева, що химерно переплітаються гілками. Численні рослини і чагарники, що оточують його, контрастують з бірюзовою водою і надають пейзажу дивовижної мальовничої довершеності.

Південно-тірольське озеро Резія було створене штучно – під час будівництва греблі у 1950 році місцева влада ухвалила рішення затопити декілька розташованих тут сіл. ozero_rezijaУсі вони повністю пішли під воду – над поверхнею озера височіє лише дзвіниця церкви XIV ст. Як свідчить легенда, ночами в околицях озера можна почути звук дзвона, хоча дзвони зняли з вежі багато років тому.

Дивитися на штучне озеро Абрахам у канадській провінції Альберта потрібно неодмінно взимку – саме в цей час року тут спостерігається незвичайне природне явище: бульбашки метану, що піднімаються з дна, застигають і утворюють у товщі дна незвичайний візерунок, що привертає туристів і фотографів з усього світу. lago52_zpsa22d7061Правда, щоб насолодитися цим видовищем, потрібно бути готовим до тридцятиградусного морозу, сильного вітру і неймовірно слизької поверхні водойми – прогулянки без місцевого гіда можуть стати вельми ризикованою пригодою.

Озеро Накуру в Кенії цікаве, швидше, не саме по собі, а завдяки красі місцевої фауни. FГлибина солоної водойми не перевищує трьох метрів і містить величезну кількість фітопланктонів – вони і приваблюють сюди тисячі рожевих фламінго, які облюбували Накуру і зробили озеро місцем свого постійного проживання.

Побачивши фото Пливитцьких озер, неможливо не задатися питанням, де ж знаходиться така краса. А розташовані вони в Національному парку Хорватії. ozera_plitvycki16 смарагдових озер, з’єднаних поміж собою численними водоспадами й оточених печерами, внесені в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО й офіційно визнані одним із наймальовничіших місць на Землі.

А найбільш фотографованим місцем на Філіппінах вважається вулканічне озеро Тааль, у центрі якого розташований острів, а на острові – ще одне, зовсім крихітне, озерце. resize_keep_680_NoneЦе унікальне місце утворилося в результаті виверження вулкану, який стався декілька сотень тисяч років тому.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *