ВІДЕНЬ – МІСТО З ВІДКРИТИМ СЕРЦЕМ…

Відень – неймовірна європейська столиця, серце Австрії, пройняте запашною кавою та старовинними королівськими спорудами. Привітні люди та елегантні вузенькі вулички – усе це про Відень, столицю країни.
viden_1

viden_8Відень – це суміш старовини й сучасності, високого мистецтва й кічу. У столиці на Дунаї культурне життя вливається в оперу і концертні зали. Ресторани міста пропонують багатий вибір – від маленьких місцевих кафе до серйозних ресторанів для гурманів і поціновувачів вишуканої кухні. У Відні безліч нічних клубів, дискотек і казино, які відкриті для відвідин до самого ранку. Vena-3

viden_2

viden_3

Віденський оперний театр «Штатсопер» з упевненістю можна назвати музичною Меккою всього світу. Тому шанувальникам високого мистецтва обов’язково слід відвідати його!Собор Святого Штефана «Штефансдом» – національний символ Відня та Австрії та одна з видатних кафедральних споруд у світі. Його історія йде своїм корінням в глибину століть. Собор будувався, перебудовувався, реставрувався в перебігу багатьох сторіч, відтак і його історія невіддільна від історії Відня зокрема і Австрії загалом.

viden_Stephansdom

viden_9

viden_5Любителям шопінга теж можна затято радити відвідати Відень, адже там безліч розкішних магазинів, вишуканих бутиків і місць з антикварними речами!А хто не спробує справжньої віденської кави, той не знатиме задоволення на смак! Тамтешня кава справді відрізняється від будь-якої іншої у світі. Спробувавши її раз -захочеться куштувати її ще і ще.viden_6

viden_7 Радимо усім відвідати місто з віковічною історією та неабиякою енергетикою – Відень! Переконані, що побачивши його, вам захочеться повернутись сюди ще не раз.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *