ОБЕРІГ: що це таке і яку роль він виконує

Оберіг – це предмет, який допомагає вам захистити себе, ваших рідних або ваш будинок від негативного впливу як ззовні, так і зсередини. obereg5Що таке оберіг?
Це ваш помічник, а не стіна, здатна вас захистити від ворожого середовища.
Обереги несуть у собі особливу енергетику, яка виконує роль енергетичного щита. Але з цим щитом теж потрібно вміти управлятися:
1. В оберіг насамперед потрібно вірити, бо тільки тоді починається ваше взаємодія.
2. Енергетична складова оберега має збігатися з енергетикою людини, в іншому випадку замість допомоги в захисті людина може отримати дискомфортний стан і навіть погіршення здоров’я.
3. Слід пам’ятати, що з плином часу енергетика одних оберегів посилюється (накопичується), а енергетика інших згодом “затирається”, зникає і тому деякі обереги слід “заряджати” або навіть замінювати.
4. Немає універсального оберега на всі випадки життя, кожен оберіг виконує свою функцію.
Оберіг може бути з чого завгодно: з металу, дерева, каменю, паперу, з висушених трав і коріння тощо. Звідси і виглядати він може абсолютно по-різному! Це може бути кіготь звіра, куля, яку витягнуті з вашого тіла або яка застрягла в дереві поруч із вами, записка зі змовою, вшита в одяг і т.ін.obereg3Матеріальна основа оберега
Оберіг може бути виконаний у вигляді прикраси (підвіска, кулон, перстень тощо), у вигляді вишивки, у вигляді невеликої штучки, мати рунічні накреслення або звичайні буквені записи…
Головна суть оберега – його енергетика, яка може бути або природною або штучною.
Енергетична основа оберега
Природна енергетика оберега – це природна енергетика Всесвіту. Наприклад, корінь латаття має природну захисну енергетику, яка допоможе людині посилити свій імунітет від різних хвороб. “Місячний” камінь, метеорит, який прилетів з космосу, має позаземну природну енергетику і може захистити людину від наклепів (змов) або для подолання певних труднощів (наприклад, в укладенні договору або союзу).
obereg4 Оберіг, виготовлений із золота, має властивість накопичувати, вбирати в себе сонячну, світлу енергетику і тому здатний підсилити власну енергетику людини. А оберіг зі срібла, навпаки, поглинає негативну, темну енергетику і тому здатний до лікування ран і хвороб.
Оберегів з природною енергетикою безліч – тут і каміння, і трави, і коріння, і навіть зуби або кігті тварин. Проте слід пам’ятати, що, наприклад, кіготь, убитого вашими руками звіра, обереже від хижаків і дасть силу звіра лише вам, а для стороннього людини буде лиш прикрасою, оскільки енергетична послідовність звір-кіготь-людина є єдиним цілим і розрив цього ланцюжка з метою створення нового є процес трудомісткий і складний.
До оберегів з природною енергетикою  можна віднести й енергію, передану на нього через іншу людину. Наприклад, подарований коханою дівчиною локон волосся, наповнений природною енергетикою любові до вас і тому здатний допомогти захиститися від пристріту або прокляття. А жменя рідної землі в ладанці має енергетику вашого роду, накопичену в землі протягом десятиліть або навіть століть, і тому такий оберіг здатний забезпечити зв’язок з родовим егрегором і через те дати захист роду, допомогти у прийнятті важкого рішення, надати відваги перед битвою, додати сил і т.д.obereg_6Штучна енергетика оберега – є накладена енергетика за допомогою змов, символів-знаків або написів (рис).
Накладення енергетики за допомогою замовлянь (усних або ж письмових, у вигляді листа) може виконуватися як за допомогою певних людей (жерців і волхвів), так і самостійно; як у місцях природної сили (або на капищах), так і в домашніх умовах. Тут, найголовніше – це емоційний стан і енергетика людини, яка проводить замовляння і бажання домогтися необхідного ефекту від оберега.
Накладення енергетики за допомогою символів, знаків і малюнків може бути виконане будь-яким методом: малюнка фарбою або кров’ю, за допомогою вишивки, наколки на тіло, за допомогою видавлювання, прорізання і т.д. Тут, найголовніше – знання сенсу символів, рун, малюнків і розуміння того, який помічник вам необхідний.
При нанесенні малюнка, рунічних написів і вишивки необхідно знати і вплив кольору на силу оберега. Так, фіолетовий колір дозволяє черпати енергію зі світу Наві, червоний колір відлякує злих духів, а чорний або сірий може, навпаки, приманювати різних духів.obereg2Як працює оберіг
Оберіг, виготовлений сторонньою людиною, несе в собі енергетику виробника, замовляння і того місця, де його виготовляли і “заряджали”. Тому вкрай важливо знати виробника – майстра, жерця чи волхва. Бажано, щоб оберіг узагалі виготовлявся на ваше замовлення, при вас і під вас. Обереги, придбані у незнайомих вам людей – як “кіт у мішку”. Щоб “кіт” почав працювати ( “ловити мишей”) подібні обереги найкраще спочатку “обнулити” (очистити від наявної енергетики) за допомогою вогню і води, а потім зарядити їх по новому.obereg1 Носити обереги потрібно так, щоб вони, по-перше, не заважали вам самим, а, по-друге, були приховані від сторонніх очей (під одягом або в мішечках-ладанках). Це необхідно для того, щоб хто-небудь не зміг обійти ваш обережний щит і нанести вам шкоду.
Щоб отримати допомогу від оберега досить покласти на нього долоню (або стиснути його в долоні) і, відчувши його енергетику, попросити його про необхідне.
Якщо оберіг пов’язаний з чим-небудь або з будь-якої стихією, то час від часу його слід відповідно заряджати: обереги з солярними символами заряджаються на сонячному світлі, з місячними символами – в місячному сяйві і т.д.obereg6

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *