«Печерна людина» або чому все більше людей намагаються повернутися у печери?

Анджело Мастроп’єтро оселився в печері, якій 250 мільйонів років. Чоловік витратив на це близько 160 000 фунтів стерлінгів і приблизно 1000 годин свого життя, але все ж зміг привнести комфорт у дику природу.
shrek_2 Колишній глава австралійської компанії з підбору персоналу вирішив залишити своє нервове і суєтне життя і в прямому розумінні «закопатися під землю», у Вустерширі.
Проте до такого рішення його підштовхнула така передісторія.
У 2007 році йому поставили діагноз «розсіяний склероз». Протягом деякого часу він був убитий горем і розчавлений. Але потім він сказав собі: «Я хочу жити в місці, де у мене буде здорове і щаслива життя». Він стверджує, що його діагноз став для нього «каталізатором, який нагадав йому, що пора шанобливо ставитися до свого здоров’я та способу життя».shrek_3 Після виконаної роботи господар печери пишається собою: «Мені подобаються такі складні завдання», – говорить Анджело. – «Моє прізвище означає« господар каменів», так що, ймовірно, це моє покликання. Безсумнівно можу сказати, що я займався цим з такою ж пристрастю, як і раніше вкладав сили в свою компанію. Я гордий і щасливий. Це була справді творча робота».
Крізь величезні скляні вікна в будинок постійно надходить світло. На величезній терасі можна насолодитися видами повзучих рослин на стінах будинку.
Тож це ще один доказ того, чому ніколи не слід падати духом.

«Печерна людина» Анджело Мастроп’єтро втілив свою мрію в реальність
Батько двох дітей перекопав близько 80 тонн каменю, перш ніж йому вдалося втілити задумане в реальність.
Анджело придбав печеру – найстаріше скельне житло, що збереглося в Європі до ХХ ст. – за 62 тисячі фунтів. З бюджетом в 100 000 фунтів, працюючи самостійно, незабаром він перетворив її в затишну квартирку. Тільки робота над міжкімнатними дверима зайняла у нього 11 днів …
Тут Анджело спить. Ймовірно, це сама тиха спальня на світі!shrek_4Розкішна вітальня будинку в печері. Розкішна вітальня будинку в печері.shrek_5На цьому фото пан Мастроп’єтро сидить у ванній, яку довелося переробити в душову. Анджело зрозумів, що він не зможе нагріти достатньо води, щоб наповнювати її.shrek_6Стіни і контури будинку як і раніше нагадують про те, що колись тут була печера, хоча житло і оброблено сучасними матеріалами.shrek_7Пан Мастроп’єтро, самостійно спроектував і побудував цю кухню, виявив печеру, коли ховався там з друзями від дощу під час велопрогулянки.shrek_8Низькі склепіння стін і декорації, зроблені з гальки, надають душовою унікального вигляду, а сушка з підігрівом робить її комфортною.shrek_9Вода надходить у будинок Анджело з його власної свердловини в 80 м глибиною.  Для виготовлення раковин використані органічні матеріали – дерево і камінь.shrek_10Мастроп’єтро не потрібні були дозволи на планування і будівництво, тому його фантазія розгорнулася у всій красі. Амбіційний проект Анджело показали по британському телебаченню, і він по-справжньому вразив уяву глядачів.shrek_11Основні відмінні риси будинку – величезна тераса, затишні відокремлені кімнатки і світлі стіни.shrek_12

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *