Топ-22 найдивніші професії

Професійні обнімальники, двигуни айсбергів та інші незвичайні способи заробітку. Здається, сьогодні за гроші можна все: вигуляти собак, зібрати меблі, навести порядок у шафі і навіть пообніматися, коли нам самотньо. Задля цього можна найняти професійного обнімальника. Або «таємну подружку нареченої», яка буде стояти поруч із вами на весільній церемонії, а ще плакальника, який буде сумувати разом із вами на похоронах.
Ось 18 найдивніших професій, про існування яких ви могли й не здогадуватися:
• Професія дояра змій, тобто витягвати отруту з найнебезпечніших змій (гримучих змій чи кобр). Їх отрута використовують для створення ліків і протиотрут, а коштує вона до тисячі доларів за грам.

A Florida Cottonmouth Rattlesnake show's its fangs moments before it's venom is collected by owner George Van Horn during the Venom Show at Reptile World Sepentarium.

• Професійні подружки нареченої в день весілля допомагають самій нареченій і всій її сім’ї. Джен Гланц, одна із засновників агентства Bridesmaid for Hire, яке пропонує послуги «таємних подружок нареченої» і персональних асистентів, каже, що їхні послуги коштують від $ 300 до 2000 на день.
• Фахівець з розправлення подушок.  Ці співробітники потрібні дорогим меблевих магазинах, які торгують спальними гарнітурами. Протягом робочого дня фахівець має ходити по торговому залу і розправляти зморшки і складки на подушках і покривалах.
• Тестувальник водних гірок –
найвеселіша професія в цьому списку, адже людина, яка займається їх випробуванням, цілий день катається на гірках, перевіряючи їх на міцність та комфорт.azartas Через рік після трагічної загибелі Титаніка з’явилася професія двигуна айсбергів. Міжнародна льодова служба, яка знаходиться під управлінням берегової охорони США, відстежує місце розташування айсбергів і забезпечує кораблям безпечний маршрут. При необхідності айсберг просто відбуксирують подалі.
• Професійні голосільниці присутні на похоронах і сумують за покійним. В Англії є компанія Rent A Morner, послуги якої обійдуться в $ 70 за дві години.
• Інструктори з серфінгу для собак – це люди, яким ви платите за те, щоб вони навчили кататися на серфі і вас, і вашу собаку. Втім, деякі спеціалізуються виключно на собаках.prof2 • Особові тестери або, як їх ще називають, сенсорні вчені використовують свої руки як робочий інструмент, щоб визначати ефективність кремів, пінок для вмивання і бритв. Вони працюють неповний робочий день, але можуть отримувати до $ 25 за годину.
• Професійні обіймальники отримують до $ 80 за годину. Мінус такої професії в тому, що ця робота пов’язана з певними емоційними обмеженнями, каже обнімальниця Саманта Хесс з Портленда. Професійна обнімальщіца Саманта Хесс лежить з портлендського музикантом KaiKani Seven Vanityprof1 • Професійний глядач ТВ – це справжня робота, але виконувати її не так просто, як може здатися. Згідно зі статтею на Investopedia.com, професійні глядачі «зазвичай переглядають різні програми і нові кліпи, щоб знайти потрібні фрагменти, які можна використовувати в інших передачах або новинах». Там само йдеться, що Джиммі Кіммел шукав таку людину ще в 2005 році і пропонував зарплату в $ 500-600 на тиждень.
• Художники, що працюють з прахом померлих, перетворять останки ваших улюблених в артефакт пам’яті начебто прикраси або скляній скульптури.
• Професійний крутильник сигар. Цю професію можна здобути тільки на Кубі. І це не дивно, адже Куба – це батьківщина сигар. Цікаво, щоб стати торседоросом (так називають професіонала в цій справі), необхідно вчитися аж 10 років!krutylnyk_cygar• Оцінювачі запаху з рота зазвичай працюють на компанії, що виробляють жуйку, освіжаючі льодяники, зубну пасту і рідину для полоскання рота. Вони оцінюють ефективність цих продуктів і дають зворотний зв’язок виробникам.
• Дегустатори корму для собак зазвичай наймають компанії-виробники, щоб протестувати якість своєї продукції. Ще вони оцінюють його харчову цінність, і зазвичай не їдять, а випльовують корм після проби.
• Визначники статі курчат зазвичай покладаються на інтуїцію. Вони працюють у комерційних пташиних інкубаторах (найчастіше у Великобританії чи Японії), а їхня зарплата становить до 60 тис. дол. на рік.Newborn_chickens Писати передбачення в печеньки – справжня робота для справжніх людей. Зазвичай компанії-виробники такого печива наймають фрілансерів, щоб ті придумували надихаючі і дотепні послання долі. За оцінками сайту EHow.com, вони заробляють до 40 тис. дол. на рік.
• Перевертач пінгвінів. Так, такі люди бувають. Справа в тому, що милі товсті північні пташки без крил дуже незграбні і деколи пересуваються з працею. А пінгвіни, що мешкають поруч з полярними станціями, частенько виявляються перевернутими. Коли до станції підлітає літак, птахи реагують на звук, намагаються задерти голову, але через короткої шиї не можуть розглядати об’єкт в небі і падають на спину. А перевернутися назад незграбний пінгвін, на жаль, не може, через що може стати жертвою хижака. Але Перевертач завжди приходить на допомогу бідолахам і, по суті, рятує їм життя.pru24 • Випробувач презервативів. І хоча в процесі виробництва такі гумові вироби проходять чимало перевірок та випробувань, що дозволяють оцінити міцність і надійність, але от проаналізувати інші якості в заводських або лабораторних умовах не так просто, адже особливу роль відіграє людський фактор. І тоді наймаються випробувачі презервативів, які користуються виробами протягом 6-12 місяців і оцінюють такі гумові вироби «у справі». Робота, звичайно, незапорошена, але досить відповідальна. Адже думка випробувачів впливає на кінцеві характеристики товару, що потрапляє в магазини.prezervat • Ловець мурах. Мурахи – не тільки справжні трудяги, але ще й наші друзі. Вони забезпечують хороші якості грунту і навіть допомагають очищати її. Крім того, сьогодні популярні штучні мурашині ферми, за якими можна спостерігати в домашніх умовах. І для таких ферм відбираються найкращі особини, які відрізняються найкращими характеристиками. Відбором і виловом таких мурах якраз займається ловець. Така людина повинна знати особливості цих комах і вміти їх відловлювати безпечно і дбайливо.
• Дослідник стриптизерок. Набір співробітників на таку незвичайну вакансію оголосив минулого року один з американських дослідницьких інститутів. Працівник мав спостерігати за танцівницями стриптизу протягом 60 днів і робити певні регулярні записи; його оклад становив 10 тисяч доларів.
forore2Майстер педикюру для корів. Поганий стан копит може позначитися на самопочутті корови, надої і навіть здібності розмножуватися. На елітних фермах у Європі та Америці за цим стежать цілі окремі підрозділи співробітників.
• Запахознавець.
Такі люди є в багатьох великих компаніях. Вони повинні володіти гострим нюхом і розрізняти запахи. Одні «нюхальники» оцінюють свіжість дихання і якість жувальних гумок, інші аналізують аромат парфумів. А деяким, можна сказати, не пощастило. Вони нюхають пахви після нанесення дезодоранту протягом усього дня. Не найприємніша робота, але, як відомо, всі професії важливі.яфзфр

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *