Топ-8 легендарник кораблів-привидів

Йтиметься про дещо легендарні дещо міфічні кораблі. проте, як на мене, цікаво:
8. Калеуче
Одна з найвідоміших легенд Чилі описує Калеуче як примарний корабель, що з’являється щоночі біля берегів острова Чілое. Згідно з легендою, корабель перевозить душі людей, які загинули в морі. korabel_Caleuche Ті, хто його бачив, кажуть, що він дуже красивий і яскравий і завжди супроводжується звуками музики і сміхом людей. З’явившись на кілька секунд, він знову зникає або йде під воду. Кажуть, душі на кораблі знаходять те життя, яке у них була раніше.
7. Керролл А. Диринг
Цей корабель пропливав біля мису Гаттерас, штат Північна Кароліна, у 1921 р. Судно щойно повернулося з торгової поїздки з Південної Африки. Воно сіло на мілину в Даймонд Шоулз, де дуже часто траплялися аварії кораблів. Коли підоспіла допомога, виявилося, що корабель порожній.korabel_CarrolADeeringНе було навігаційного обладнання та бортового журналу, а також 2 шлюпок. Після ретельного дослідження виявилося, що в той самий час таємничо зникли ще кілька кораблів. На думку офіційних осіб, це або справа рук піратів, або якої-небудь іншої терористичної організації.
6. Бейчімо

Цей сталевий вантажний пароплав був покинутий і дрейфував морями неподалік Аляски протягом 40 років. Корабель належав компанії Гудзон Бей. Був запущений на воду в 1920-і рр., перевозив шкури і хутра. Але в 1931 р. Бейчімо опинився в пастці льодів біля Аляски. Після декількох спроб пробити лід команда покинула корабель. korabel_Bejchimo_1У сильний шторм корабель вирвався з пастки, але був сильно пошкоджений, і компанія вирішила залишити його. Дивно, але Бейчімо не затонув, а продовжив плавати… ще 38 років біля Аляски. Корабель став чимось на зразок місцевої легенди. Востаннє його бачили в 1969 р., знову завмерлим посеред льодів.
5. Октавіус

Хоча корабель вважається легендою, історія Октавіуса залишається однією з назнаменитіших. У 1775 р. китобійне судно Геральд наштовхнулося на корабель Октавіус, яке безцільно пливло вздовж узбережжя Гренландії. Члени команди Геральда зійшли на Октавіус і виявили застиглі від холоду тіла екіпажу і пасажирів.

korabel_oktaviusКапітана корабля було знайдено у себе в каюті, в середині якої були журнали, які були датовані 1762 роком. Згідно з легендою капітан посперечався, що швидко повернеться в Англію східним шляхом, але корабель застряг у льодах.
4. Джойта
Цей корабель знайшли порожнім у південній частині Тихого океану в 1955 р. Він прямував до островів Токелау, коли раптом із ним щось трапилося. Минуло вже кілька годин, коли було споряджено рятувальну команду. Корабель, однак, виявили, лише через 5 тижнів. На судні не було пасажирів, команди, вантажу і рятувальних шлюпок, а один з його боків було серйозно пошкоджено. korabel_gojnaПісля ретельного дослідження виявилося, що радіохвиля Джойти була налаштована на сигнал лиха, а на палубі знайшли сумку лікаря і кілька кривавих пов’язок. Нікого з команди так більше і не побачили, і таємницю не було розкрито.
3. Леді Лавібонд
Капітан корабля Симон Піл щойно одружився і вирушив у круїз, щоб відсвяткувати цю подію. З собою він узяв дружину, незважаючи на старі прикмети моряків, що жінка на кораблі до нещастя. Відплив він 13 лютого 1748 р.

GIGPORT.RU «КОРАБЛИ-ПРИЗРАКИ»

На жаль для Піла, його перший помічник також був закоханий у його дружину і від ревнощів і злості повів корабель прямо на піщану мілину. Леді Лавібонд затонула, потягнувши за собою всіх, хто був на борту. За легендою з часу аварії корабля судно з’являється неподалік від Кента кожні 50 років.
2. Марія Целеста
Марія Целеста – торгове судно, яке покинула командою і яке плавало по Атлантичному океану. Корабель був придатним до плавання з піднятими вітрилами і повним запасом їжі. korabel_celesteАле всі його шлюпки, журнал капітана і, що найважливіше, команда таємничо зникли. Не було ознак боротьби, а весь алкоголь і речі команди залишалися неторканими, що виключає піратів. Найімовірнішою теорією є те, що шторм або технічні неполадки змусили команду покинути корабель.
1. Летючий Голландець
У морському фольклорі немає корабля-примари відомішого за Летючий Голландець. Уперше корабель згадувався ще в 1700 і рр. у книзі Джорджа Беррінгтона «Подорож до гавані Ботані». За легендою, Летючий Голландець був судном з Амстердама. Капітаном був Ван дер Декен. korabel_golandecКорабель прямував в Ост-Індію, коли його наздогнав шторм неподалік від мису Доброї Надії. Сповнений рішучості продовжити шлях, Ван дер Декен збожеволів, убив свого першого помічника і поклявся перетнути мис. Незважаючи на його зусилля, корабель потонув, і, як свідчить легенда, капітан і його примарний корабель приречені поневірятися по морях вічно.korabel_golandec1

You may also like...

1 Response

  1. Христина сказав:

    Чудові історії!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *