Матергорн – вершина у Альпах, на яку вас завезе потяг

У Швейцарії є мальовнича вершина Матергорн, заввишки 4478 м. Підніматися на гору не обов’язково, адже велич Альп чудово видно з міста Церматт, що розкинулося біля її підніжжя.
Zermatt-MatterhornТам можна гуляти, кататися на лижах чи просто пити коктейль на терасі готелю. З будь-якого кутка відкриється кришталево-сніжна краса швейцарських Альп.
Гора однаково чарівна і взимку, і влітку. У Церматті заборонено пересуватися на авто — їх залишають на стоянках за кілька кілометрів від міста, а звідти доїжджають громадським транспортом. Якщо пощастить, і не буде хмарно, майже ідеальну піраміду Матергорну можна побачити вже з самого вокзалу.
Церматт — місце, де, щоб піднятися на висоти, не треба спецспорядження, адже до вершин довезе поїзд. Більше ста років на схилах неподалік Церматта діє спеціально обладнана залізниця.
Потяг вивезе на понад трикілометрову висоту до гір Горнерграт і Ротхорн. Залізничні шляхи туди проклали не випадково: з вершин видно Матерхорн. Найвища гора Європи постає перед мандрівниками у всій красі.Zermatt-1А ще можна проїхатися на оглядовий майданчик “Льодовиковий рай”. Сідати треба не в залізничні вагони, а у фунікулери найвищої у світі канатної дороги. Родзинкою подорожі стануть льодовики. Фунікулери зупиняються на горі Кляйн-Матерхорн, де зачаровує палац із криги. Десятки блискучих фігур та можливість, як у дитинстві, поковзати льодяними тунелями — ось чому люди його відвідують.zermat1А ще там можна зупинитися у готелі, збудованому на висоті три кілометри. Тоді гірські краєвиди стануть сусідами, що цілодобово заглядатимуть у вікна. Щодо підйому на Матергорн самотужки, то він складний — про це відверто написано в кожному путівнику.
Треба бути досвідченим альпіністом у чудовій фізичній формі. Сходити треба обов’язково з гідом. Підйом триватиме щонайменше два дні.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *