Мурал “зародження життя” створено до 30-ї річниці аварії на ЧАЕС

На стіні одного з будинків на головній вулиці Чорнобиля з’явився малюнок португальського художника Pantonio, приурочений до 30-ї річниці катастрофи на Чорнобильській АЕС.
Мурал відображає трагедію, що сталася 30 років тому
Малюнок зображує зародження нового життя після техногенної катастрофи.
За словами Pantonio (Антоніо Коррейя), робота в Чорнобилі є мрією багатьох художників.
“Робота на такій локації – це виклик і мрія для багатьох стріт-артистів, а також велика відповідальність. Адже малюнок пов’язаний з трагедією, що сталася 30 років тому. Трагедія, яка торкнулася багатьох країн і поколінь”, – сказав Коррейя.chaes126 квітня виповниться 30 років з дня катастрофи на Чорнобильській АЕС.
У ніч аварії в 1986 році реактор четвертого енергоблоку вибухнув і викинув радіоактивні частинки на північну частину України, а також Білорусь, Прибалтику, Польщу, Швецію, Фінляндію і низку інших країн. Потужність вибуху порівнюють з трьома сотнями Хіросім.
Зона відчуження Чорнобильської АЕС, звана також Чорнобильська зона відчуження, а в 1986-1987 рр. іменувалася 30-кілометровою зоною – заборонена для вільного доступу територія, що зазнала інтенсивного забруднення радіонуклідами внаслідок аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Зараз площа зони відчуження становить близько 260 тис. га.

http://www.unian.ua/society/1329476-portugalskiy-hudojnik-rozpisav-stinu-budivli-u-chornobili-foto.html

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *